تیر 27, 1400 08:09 Asia/Tehran [Updated: مهر 04, 1400 14:44 Asia/Tehran]

تهران - ایران پرس: وزیر ورزش و جوانان گفت: المپیکی های ایران در شرایط خوبی هستند و نتایج مطلوبی در المپیک توکیو کسب خواهند کرد. 

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، مسعود سلطانی فر در حاشیه مراسم بدرقه نخستین گروه ورزشکاران اعزامی به المپیک توکیو که دیشب در فرودگاه امام خمینی (ره) برگزار شد، در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری ایران پرس افزود: با اینکه تعویق المپیک توکیو به علت شیوع ویروس کرونا، به آمادگی ورزشکاران اعزامی ایران آسیب زد اما المپین های ایران با تلاش ، کوشش و انگیزه توانستند به آمادگی مطلوب برسند و با آغاز المپیک توکیو آماده رقابت با حریفان قدرتمند جهانی هستند. 
وزیر ورزش و جوانان گفت: با اینکه تا ماه های اخیر هم  به علت شیوع ویروس کرونا ، برگزاری بازیهای المپیک در هاله ای از ابهام بود اما ورزشکاران ایران به ویژه در رشته های تکواندو و کاراته در رقابت های مختلف کسب سهمیه شرکت کردند و توانستند مجوز حضور در المپیک را بدست بیاورند. 
مسعود سلطانی فر افزود: هم اکنون بهترین امکانات در اختیار ورزشکاران اعزامی به المپیک قرار دارد و جای امیدواری است که المپین های ایران بتوانند نتایج مطلوبی در توکیو کسب کنند.

112

 بیشتر بخوانید: 

فراخوان سازمان ملل به آتش‌بس جهانی در زمان برگزاری المپیک 2020 توکیو

آغاز پویش «یک ایران سه قهرمان» در حمایت از سه المپیکی کاراته کشورمان

برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه المپیک 2020 با تعداد محدودی از مقامات کشورها

کلیدواژه