شهریور 11, 1400 18:44 Asia/Tehran [Updated: مهر 12, 1400 14:25 Asia/Tehran]

رییس جمهور در بدو ورود به چابهار گفت: امیدواریم در این دولت بتوانیم با همکاری خود جوانان و مردم در جهت رفع مشکلات استان سیستان و بلوچستان از جمله بیکاری گام های مؤثری برداریم.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی امروز پنجشنبه در بدو ورود به چابهار در تشریح اهداف این سفر استانی خود عنوان کرد: سفر به استان ها یکی از برنامه های دولت ما می باشد، حضور اینجانب در استان ها با هدف آشنایی با مشکلات و مسائل مردم و شناخت ظرفیت های اقتصادی است که در جهت رونق تولید و ایجاد اشتغال و رفع مشکلات مردم و محرومین تاثیرگذار است. 

وی افزود: بعد از انقلاب کارهای زیادی در استان سیستان و بلچوستان انجام شده اما نسبت به آنچه باید انجام بگیرد فاصله دارد، امیدواریم در این دولت بتوانیم با همکاری خود جوانان و مردم استان اعم از سنی و شیعه، سرمایه گذاران و کارآفرینان در جهت رفع مشکلاتی چون بیکاری و همچنین ایجاد رونق تولید و ایجاد اشتغال و توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی استان گام های مؤثری برداریم.

رییس جمهور همچنین تصریح کرد این استان از استان های مهم کشور محسوب می شود که علی رغم برخورداری های زیادی که دارد، دارای محرومیت هایی نیز می باشد که امیدواریم با پیگیری دولت و وزرا گام های جدیدی برای رفع این مشکلات برداشته شود.

همچنین رییسی در بدو ورود به چابهار به اسکله صیادی کنارک رفت و ضمن بازدید از بخش های مختلف آن با صیادان و ماهیگیران حاضر در این اسکله صیادی گفت‌وگو کرد. 

رئیسی در کنارک

 

وزیران کشور، راه و شهرسازی ، صنعت، معدن تجارت، امور اقتصادی و دارایی، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس دفتر رئیس جمهور، رییسی را در این سفر همراهی می کنند. // 114

بیشتر بخوانید: 

سفر رئیس جمهور به چابهار

کلیدواژه