مهر 24, 1400 21:30 Asia/Tehran [Updated: آذر 09, 1400 18:27 Asia/Tehran]
  • مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، آغاز بازی پرسپولیس و الهلال

بازی تیم‌های فوتبال پرپولیس و الهلال عربستان در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سوت آغاز این رقابت توسط «ساتو ریوجی» داور ژاپن در ورزشگاه «فیصل بن فهد» شهر ریاض زده شد.

حامد لک، فرشاد فرجی، سید جلال حسینی، سیامک نعمتی، سعید آقایی، رضا اسدی، میلاد سرلک، مهدی ترابی، امید عالیشاه، عیسی آل‌کثیر و وحید امیری یازده بازیکنی هستند که با نظر «یحیی گل‌محمدی» در ترکیب پرسپولیس برای این دیدار به میدان می‌روند.

تیم فوتبال الهلال عربستان با ترکیب عبدالله معیوف، جانگ هیون سو، علی البلیهی، ناصر الدوساری، محمد البریک، محمد کانو، سلمان الفرج، موسی مارگا، سالم الدوساری، متئوس پریرا و بافی تمبی گومیس به مصاف پرسپولیس ایران خواهد رفت.

یاسر الشهرانی و عبدالله عطیف مهمترین غایبان تیم میزبان در این دیدار خواهند بود و «لئوناردو ژاردیم» سرمربی فرانسوی این تیم نمی‌تواند از این دو مهره خود استفاده کند. 

 کنفدراسیون فوتبال آسیا، «ساتو ریوجی» از ژاپن را به عنوان داور دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و الهلال عربستان معرفی کرد.

«میهارا جان» از ژاپن و «آنتون شچتینین» از استرالیا به عنوان کمک‌های اول و دوم این دیدار انتخاب شدند. «هتا هتاب» از سوریه هم به عنوان داور چهارم معرفی شد و «سوبرا ماتیان مانیکام» از مالزی به عنوان ناظر بازی و «اسماعیل عدنان اسماعیل الحفی» از اردن نیز به عنوان ناظر داوری این دیدار انتخاب و معرفی شد.

برنده این مسابقه روز 27 مهرماه در مرحله نیمه نهایی به مصاف النصر عربستان می رود.

117

بیشتر بخوانید:

پیروزی سخت پرسپولیس مقابل نماینده تاجیکستان

کلیدواژه