آبان 03, 1400 09:25 Asia/Tehran [Updated: بهمن 04, 1400 16:10 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس: رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: مشکل استخدام پارالمپیکی ها برطرف شده است و تنها روند اداری آن باید گذرانده شود.

«محمود خسروی وفا» در حاشیه مراسم تقدیر از مدال آوران المپیک و پارالمپیک در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری ایران پرس اظهار داشت: پس از دستور مقام معظم رهبری درخصوص برطرف شدن مشکل استخدام مدال آوران پارالمپیکی، ریاست جمهوری ایران نیز دستور داده اند این موضوع در اولویت کار دولت قرار گیرد.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: برهمین اساس از طرف دولت یک لایحه به مجلس ارائه شده است و مدال آوران پارالمپیک برای استخدام شدن، مشکلی نخواهند داشت.

خسروی وفا افزود: البته برای اجرایی شدن این مصوبه مدت زمانی برای گذرانده شدن مراحل اداری، نیاز است.

وی درباره مراسم تقدیر از مدال آوران المپیک و پارالمپیک نیز گفت: خوبی چنین مراسمی این است که ورزشکاران می بینند مسئولان به قولی که داده اند، عمل می کنند.

خسروی وفا تصریح کرد: البته با اینکه جوایز نقدی حق مدال آوران است اما ورزشکاران ایران اسلامی نباید فقط برای جوایز نقدی به رقابت با حریفان بپردازند.

مراسم تقدیر از مدال آوران المپیک و پارالمپیک با حضور «سیدابراهیم رئیسی» رئیس جمهوری و «سیدحمید سجادی» وزیر ورزش و جوانان دیشب در سالن دوازده هزار نفری ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.

117

بیشتر بخوانید:

رئیسی: دولت از ورزش پهلوانی، قهرمانی و همگانی حمایت می‌کند

مراسم تقدیر از مدال آوران المپیک و پارالمپیک با حضور رئیس جمهوری

کلیدواژه