آبان 17, 1400 09:57 Asia/Tehran [Updated: آذر 10, 1400 18:50 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس: فعالان عرصه خودرو و فرش در نمایشگاه بین المللی تهران دستاوردهای خود را در معرض دید  قرار داده اند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو و سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته از صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.

در مراسم افتتاح سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت و تنی چند از مسئولان و فعالان تجارت و صادرات ایران حضور داشتند.

در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو 500 شرکت داخلی و 4 شرکت خارجی از کشورهای هند، ترکیه، چین و آلمان، محصولات خود در زمینه تولید انواع قطعات و مجموعه های خودرو، ماشین آلات قطعه سازی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، خدمات پس از فروش، نشریات تخصصی، لوازم تزئینات خودرو، تعمیر و نگهداری، محصولات پاک کننده خودرو و دیگر محصولات مرتبط با این صنعت را در معرض دید علاقه مندان قرار داده اند.

همچنین در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته تعداد 90 شرکت داخلی و یک شرکت خارجی از کشور تایوان حضور دارند که در زمینه تولید انواع کف پوش ها، موکت و فرش ماشینی و دیگر صنایع مرتبط با این حوزه فعالیت داشته و آخرین نوآوری هایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان ارائه کرده اند.

117

کلیدواژه