آذر 01, 1400 12:32 Asia/Tehran [Updated: بهمن 02, 1400 22:24 Asia/Tehran]
  • بهره‌گیری از همه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های نیروی انسانی در صدا و سیما

تهران- ایران پرس: رئیس سازمان صدا و سیما گفت: از ضوابط حرفه‌ای و قانونی رسانه ملی است که از تمام ظرفیت‌ها و قدرت آنتن برای جلب اعتماد و جذب نظر مخاطبان استفاده کند و هیچ گونه ظرفیتی را نباید نادیده بگیرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «پیمان جبلی» در گفت وگویی در مورد سلیقه مخاطبان برای بازگشت چهره‌های محبوب به رسانه ملی گفت: استفاده بهینه از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها از ضوابط و معیارهای اساسی سازمان است.

رئیس رسانه ملی تاکید کرد: در دوره جدید ما سعی می‌کنیم از هیچ ظرفیتی در حوزه توانمندی، استعداد، محتوا، ژانرهای برنامه سازی در حوزه نیروی انسانی غافل نشویم و همه را به رسمیت شناخته و از تک تک آنها صیانت کنیم.

جبلی در مورد بازگشت چهره‌های محبوبی همچون «عادل فردوسی پور» به آنتن رسانه ملی گفت: پاسخ همان است که از قبل اعلام کرده‌ام.

گفتنی است، روز 10 مهرماه سال جاری هوادار فوتبال خوزستانی در دیدار با رئیس رسانه ملی درخواست بازگشت فردوسی پور را داشت و عنوان کرد: می‌توانم از شما خواهش کنم که برنامه 90 با اجرای آقای عادل فردوسی پور را احیا کنید تا کام فوتبال دوستان شیرین‌تر از پیش شود.

پیمان جبلی در پاسخ به این درخواست اظهار داشت: "عادل فردوسی‌پور می‌تواند دوباره در تلویزیون فعالیت کند و از نظر ما منعی ندارد."

117

بیشتر بخوانید:

جبلی: تحول در صداوسیما یک ضرورت است

کلیدواژه