آذر 09, 1400 09:23 Asia/Tehran [Updated: دی 28, 1400 14:19 Asia/Tehran]

کیش- ایران‌پرس: سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی موسوم به "کیش اینوکس2021" (KishINVEX) با حضور 200 سازمان و مؤسسه دولتی و خصوصی در جزیره کیش درحال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، این دو نمایشگاه تخصصی عصر دوشنبه با حضور سعید محمد،  مشاور رئیس‌جمهور در امور مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش در استان هرمزگان، افتتاح شد و تا دوم دسامبر 2021 میزبان سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی است.
برگزارکنندگان رویداد کیش‌اینوکس در سال‌های اخیر توانسته‌اند با کنار هم قرار دادن بخش‌های پیشرو اقتصاد ایران و حضور نهادهای مالی در بازار سرمایه، انرژی، عمران و شهرسازی، گردشگری، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، صنعت و معدن، حمل و نقل و لجستیک و صنایع و فناوری‌های نوین، فرصت ویژه‌ای را برای توسعه سرمایه‌گذاری و رشد اقتصادی ایران فراهم کنند.
معرفی قابلیت‌ نهادهای مالی، توانمندی و دستاوردهای بازار سرمایه، پول و بیمه، کمک به افزایش ظرفیت‌ها برای رقابت بازار پول و سرمایه ایران با بازارهای منطقه‌ای و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و جلب مشارکت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی از مهم‌ترین اهداف برگزاری رویداد کیش‌اینوکس است.  

112

 بیشتر بخوانید:

تصاویری از نمایشگاه کیش‌اینوکس

جزیره کیش روی موج گردشگری پاییزی  

کلیدواژه