آذر 11, 1400 14:50 Asia/Tehran [Updated: آذر 11, 1400 14:58 Asia/Tehran]
  • رشد قیمت یورو و دلار در صرافی‌های بانکی

تهران- ایران پرس: نرخ هر دلار در صرافی‌های بانکی امروز (پنجشنبه)، با ۷۱۲ تومان افزایش نسبت به روز گذشته به ۲۷ هزار و ۳۲۹ تومان رسید.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، قیمت فروش یورو نیز امروز در مقایسه با روز گذشته با ۹۴۷ تومان افزایش، برابر با ۳۱ هزار و ۵۹۹ تومان بود. 

امروز همچنین قیمت خرید هر دلار ۲۶ هزار و ۷۸۸ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۳۰ هزار و ۹۷۳ تومان اعلام شد.

علاوه بر این، بهای خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۶ هزار و ۱۶۱ تومان و نرخ فروش آن ۲۶ هزار و ۳۹۸ تومان بود.

این در حالی است که نرخ خرید یورو در این بازار ۲۹ هزار و ۶۲۸ تومان و نرخ فروش آن نیز ۲۹ هزار و ۸۹۷ تومان اعلام شد.

همچنین در سامانه نیما در معاملات روز پنجشنبه، حواله یورو به قیمت ۲۶ هزار و ۶۰۲ تومان فروخته و حواله دلار به بهای ۲۳ هزار و ۴۸۹ تومان معامله شد.

کاهش قیمت سکه در کانال ۱۲ میلیون تومان

قیمت سکه امروز (پنجشنبه) در بازار تهران با ۲۰ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته به رقم ۱۲ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز بدون تغییر به قیمت ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین امروز نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه سه‌میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۲۶۰ هزار تومان رسید و قیمت هر مثقال طلا نیز پنج‌میلیون و ۴۶۲ هزار تومان شد.

همچنین قیمت اُنس جهانی طلا در مقایسه با روز گذشته هفت دلار کاهش داشت و به بهای یک‌هزار و ۷۷۴ دلار و ۴۷ سنت ارزش‌گذاری شد.

117

بیشتر بخوانید:

رشد نرخ دلار و یورو در صرافی‌های بانکی

کلیدواژه