دی 22, 1400 12:46 Asia/Tehran [Updated: شهریور 12, 1401 14:32 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس: گزارش تصویری از جلسه کمیسیون گردشگری و کسب‌وکارهای وابسته اتاق ایران با دبیرکل مجالس شورای آسیایی و رئیس مرکز پژوهش‌های اتاق ایران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، این نشست با حضور محمدرضا مجیدی دبیرکل مجالس شورای آسیایی و محمد قاسمی رئیس مرکز پژوهش‌های اتاق ایران بصورت حضوری و مجازی با شرکت نمایندگان تشکل های گردشگری و کميسيون گردشگری اتاق های استانی و کمیته های تخصصی و تیم پژوهش دانشگاه تهران در خصوص ارائه پیشنهادات بخش گردشگری کشور در برنامه هفتم توسعه صبح امروز چهارشنبه ۲۲ دی ماه برگزار شد.

کمیسیون‌های اتاق از جمله کمیسیون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد هنر که اعضای اصلی آن مرکب از هیئت نمایندگان اتاق ایران هستند؛ به منظور ارائه و  بروز  نقش مشورتی  اتاق ایران  به قوای سه گانه کشور با بکارگیری مشاوران مجرب در سه حوزه گردشگری، ورزش و هنر سعی در ارائه راهکارهای مناسب برای تسهیل و حل مشکلات موجود دارد.

این کمیسیون از کلیه صاحبنظران بخش خصوصی و تشکلها و بخش دولتی در جلسات، نشستها و کارگروههای خود بهره گیری می‌نماید تا در راستای بهبود محیط کسب و کار و اشتغال گامی هرچند کوچک در راستای اعتلای میهن اسلامی بردارد.

کلیدواژه