دی 22, 1400 15:52 Asia/Tehran [Updated: دی 22, 1400 15:59 Asia/Tehran]
  • درویش مدیرعامل پرسپولیس شد 

تهران - ایران پرس: در جلسه‌ای با حضور وزیر ورزش، اعضای هیات مدیره معرفی و رضا درویش، مدیرعامل اسبق سایپا به‌عنوان مدیرعامل پرسپولیس انتخاب شد.

به گزارش روز چهارشنبه خبرگزاری ایران پرس،  با استعفای شب گذشته مجید صدری از سرپرستی باشگاه پرسپولیس، امروز وزارت ورزش با برگزاری جسله بین اعضای هیات مدیره و مسئولان این وزارتخانه، رضا درویش را به عنوان مدیرعامل جدید این تیم معرفی کرد.

ترکیب هیئت مدیره سرخپوشان نیز دچار تغییراتی شده و با خروج مجید صدری، از بین نفرات فعلی علیپور و مسجدی در هیئت مدیره باقی مانده‌اند و سه نفر دیگر یعنی پوراحمدی، درویش و ذوالفقارنسب نیز اعضای جدید هیئت مدیره هستند.

با این حساب محمد فیاض که از شهرداری منطقه 18 تهران به عنوان عضویت هیئت مدیره پرسپولیس منصوب شده بود، به همراه مجید صدری که یک سال پیش به عضویت هیئت مدیره قرمزها درآمد، از این ترکیب خارج می‌شوند و پرسپولیس دوره مدیریتی جدیدی را آغاز می‌کند.

مهمترین نقش اجرایی رضا درویش، مدیرعاملی سایپا بود که با دریافت بودجه از کارخانه سایپا، تیم فوتبال را اداره می‌کرد اما حالا باید با درآمدزایی مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس را رتق و فتق کند. // 114

کلیدواژه