دی 30, 1400 17:27 Asia/Tehran [Updated: فروردین 03, 1401 20:51 Asia/Tehran]
  • بازدید معاون اول رئیس جمهور از بازار تهران

تهران - ایران پرس: معاون اول رییس جمهور پیش از ظهر امروز پنج شنبه ضمن بازدید از بازار بزرگ تهران از نزدیک با کسبه، بازاریان و مردم گفتگو کرد و در جریان مشکلات، دغدغه‌ها و مسائل ایشان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، محمد مخبر در حاشیه این بازدید ۳ ساعته، هدف از حضور خود در بازار را اطلاع از وضعیت موجود و مشكلات ساختاری بازاريان و مسائل مرتبط با کسب و کار آنها عنوان کرد و افزود: بازار تهران در حوزه ایمنی و کسب و کار مشکلات متعددی دارد و در خصوص ماليات و ارزش افزوده دستگاه هاي کارتخوان هم مسائلی داریم كه در حال پیگیری برای رفع این مشکلات هستیم.

 مخبر  اظهار داشت: معمولا پس از بازديدها، جلساتی تشکیل می دهیم و براي حل مشکلات برنامه ريزي مي كنيم. ان شاالله برای حل این مسائل نیز جلسه ای با مسئولین اجرایی مربوطه برگزار خواهد شد تا برای حل مسائل تصمیم گیری شود.

وی در خصوص مشکلات و مسائل مالیاتی و دستگاههای کارتخوان نیز اظهار امیدواری کرد در جلسه ای که در این خصوص برگزار خواهد شد با کمک دستگاههای اجرایی، مسائل و مشکلات مربوطه حل و فصل شود.

معاون اول رییس جمهور در جواب سوال دیگری در خصوص میزان تاثیر بازدیدهای میدانی خاطرنشان کرد: اين بازديدها بسيار مهم است چون از نزدیک در جریان مسائلی قرار می‌گیریم که ممکن است بدون بازدید از جزئیات و ریز مسائل مطلع نشویم.

وی افزود: اولين بازديد مربوط به صف هاي طولانی مرغ و تخم مرغ و نابساماني های مربوط به آن بود که بازدید انجام و با برنامه ریزی، مسائل مرتبط سامان‌دهی شد. اگر بازدید انجام نمی شد و از نزديك در جریان مسائل قرار نمی‌گرفتیم شايد به اين سرعت نمي توانستيم مشکلات حل كنيم. امروز هم همين است ان شاالله دنبال مي كنيم تا مسائل حل شود. // 114

کلیدواژه