بهمن 04, 1400 15:33 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 03, 1401 09:58 Asia/Tehran]
  • آخرین آمار کرونا در ایران/21 بیمار فوت شدند

تهران-ایران پرس: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران از فوت ۲۱ نفر دیگر از هموطنانمان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران امروز ( دوشنبه ) اعلام کرد: در  ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱ بیمار  " کووید -۱۹ " فوت کردند  که مجموع فوتی ها  به ۱۳۲ هزار و ۲۵۱ نفر رسید.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین اعلام کرد: از دیروز تا امروز  و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۷ هزار و ۶۹۱ بیمار جدید مبتلا به "کووید - ۱۹ " در کشور شناسایی شد که مجموع بیماران  به ۶ میلیون و ۲۵۸ هزار و ۱۸۱ نفر رسید.

بر اساس این گزارش، تاکنون ۶ میلیون ۸۲ هزار و ۷۵۹ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان ها در ایران  ترخیص شده اند.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین گزارش داد در شبانه روز گذشته ۳۸۱ هزار و ۸۸۱ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

وزارت بهداشت، اعلام کرد تاکنون ۶۰ میلیون و ۵۱۳ هزار و ۸۵۵ نفر دُز اول، ۵۳ میلیون و ۶۵۱ هزار و ۶۵۷ نفر دُز دوم و ۱۴ میلیون و ۸۵۶ هزار و ۷۶۴ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در  ایران  به ۱۲۹ میلیون و ۲۲ هزار و ۲۷۶ دُز رسید.

116

بیشتر بخوانید:

آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کشور، فوت 30 بیمار در شبانه روز گذشته

آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کشور، فوت 20 بیمار در شبانه روز گذشته

کلیدواژه