اردیبهشت 18, 1401 12:30 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 24, 1401 12:42 Asia/Tehran]
  • سردار سلیمانی: امنیت کشور مدیون فداکاری و خون شهدا است 

تهران-ایران پرس: رییس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد با آزادی خرمشهر، ایران اسلامی تبدیل به مکانی امن در منطقه شد و این امنیت را مدیون فداکاری و خون شهدا است.  

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، رزمایش بزرگ جهادگران با حضور سردار غلامحسین سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفین و برخی فرماندهان بسیجی حومه  استان تهران در حرم امام خمینی(ره) یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برگزار شد. 

غلامحسین سلیمانی گفت: هدف بسیج محرومیت زدایی است که رژیم پهلوی باعث آن بود و نظام سلطه با تحمیل جنگ ناخواسته تلاش داشت مانع آن شود، ولی مردم ایران از همه اقشار و گروه ها، با مقاومت و ایستادگی در برابر این تجاوز ایستادگی کردند و به لطف خدا پیروز شدند. 

رییس بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: در جنگ تحمیلی رژیم بعثی عراق علیه ایران و با تلاش جبهه مقاومت، دشمن متحمل خسارات زیادی شد. 

سلیمانی افزود: امروز بسیج با حمایت دولت و با توجه به ظرفیت های فراوان در کشور، طرح و برنامه های زیادی برای رفع محرومیت، امنیت غذایی، صنعت و معدن، کشاورزی و سایر حوزه ها دارد. 

وی بیان کرد: بسیج با خلق ظرفیت های جدید تولید و با هدف اشتغال زایی به روستاها و مناطق زیادی آب رسانی کرده و برای مردم مسکن ساخته است. 

رییس بسیج مستضعفین در ادامه و با اشاره به دوران همه گیری بیماری کرونا به تلاش همه جانبه بسیج اشاره کرد و گفت: بسیج در شیوع کرونا، جهاد تحسین برانگیزی را جهت مهار ویروس منحوس کرونا به راه انداخت. 

وی تاکید کرد که بسیج متعلق به همه مردم و برگرفته از مردم جهت ساخت و توسعه ایران اسلامی است.

112

کلیدواژه