خرداد 28, 1401 08:52 Asia/Tehran [Updated: خرداد 28, 1401 09:04 Asia/Tehran]

اهواز- ایران‌پرس:  شانزدهمین جشنواره موسیقی خوزستان به مدت چهار روز (14 تا 17 ژوئن 2022) در سینما هلال اهواز با حضور هنرمندان جوان خوزستانی برگزار شد.

«فریدون وزیری»، دبیر شانزدهمین جشنواره موسیقی خوزستان به خبرنگار ایران‌پرس در اهواز گفت، بیش از 460 اثر موسیقی به دبیرخانه شانزدهمین جشنواره موسیقی خوزستان ارسال شد و در نهایت 205 به مرحله پایانی و اجرای صحنه‌ای پذیرفته شدند و هنرمندان در سبک‌های مختلف به رقابت پراختند.  

عکاس: اسماعیل آریانیا

شانزدهمین جشنواره موسیقی خوزستان در سه بخش محلی، سنتی و کلاسیک برگزار شد و جمعه‌شب در مراسم اختتامیه به هنرمندان برگزیده لوح تقدیر اهدا شد.

عکاس: اسماعیل آریانیا


حیدری، داور پیشکسوت و آبادانی شانزدهمین دوره جشنواره موسیقی استان خوزستان به خبرنگار ایران‌پرس در اهواز درباره کیفیت این جشنواره گفت، هنرمندان فرهیخته‌ای در شانزدهمین جشنواره موسیقی خوزستان حضور داشتند و این جشنواره عالی برگزار شد.

عکاس: اسماعیل آریانیا

این داور پیشکسوت موسیقی در استان خوزستان اظهار کرد، هنرمندان و نوازندگان جوان در شانزدهمین جشنواره موسیقی خوزستان پیشرفت خوبی داشتند و برخی از آنان زیر 15 سال سن داشتند و این برای آینده موسیقی ایران قابل ستایش است.

112

    

کلیدواژه