تیر 01, 1401 08:52 Asia/Tehran [Updated: تیر 01, 1401 19:01 Asia/Tehran]
  • قالیباف: اصناف کشور سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی هستند

تهران- ایران پرس: رئیس مجلس گفت: اصناف کشور جزء سربازان و در خط اول جبهه اقتصادی هستند و مجلس از اصناف تولیدی، توزیعی، خدماتی و خدمات فنی حمایت می کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری ایران پرس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، اول تیرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود، ضمن تبریک فرا رسیدن روز ملی اصناف به همه اصناف عزیز کشور، گفت: به ویژه از شهدای اصناف کشور به خصوص در دوران دفاع مقدس که انصافا خوش درخشیدند و پشتیبانی های بسیار خوبی در زمینه های مختلف داشتند، یاد می کنم.

رئیس مجلس تصریح کرد: امروز نیز اصناف با بیش از 3 میلیون کارآفرین و سرمایه گذار و بیش از 9 میلیون نفر اشتغال در کشور، جزء سربازان و در خط اول جبهه اقتصادی هستند که برای همه آنها آرزوی موفقیت داریم و ما نیز به عنوان مجلس شورای اسلامی حمایت های لازم را از آنها از جمله اصناف تولیدی، توزیعی، خدماتی و خدمات فنی خواهیم داشت.

وی در ادامه با اشاره به سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی، عنوان کرد: این سازمان در سال 1360 به فرمان حضرت امام(ره) شکل گرفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه جا دارد امروز از مداح اهل بیت(ع) جناب آقای کریمخانی یاد کرده و وفات این مداح که از مداحان مخلص اهل بیت(ع) بود را تسلیت و تعزیت بگوییم، خاطرنشان کرد: ابیات ماندگار وی در ارتباط با حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع)، همواره در ذهن و یادگار و به عنوان یک اثر خوب هنری و مذهبی خواهد ماند که وفات ایشان را به خانواده، همشهری ها و همه مداحان و محبین اهل بیت(ع) عرض تسلیت و تعزیت دارم.

112

کلیدواژه