تیر 02, 1401 19:26 Asia/Tehran [Updated: تیر 02, 1401 19:42 Asia/Tehran]
  • رئیسی: هر کسی در هر جایگاهی که قرار دارد باید حرمت خون شهدا را حفظ کند

بجنورد- ایران پرس: رئیس جمهوری در ادامه سفر به استان خراسان شمالی در جمع خانواده شهدای محله جوادیه بجنورد، بر ضرورت حفظ حرمت خون شهیدان از سوی هر کسی و در هر جایگاهی تاکید کرد.

«سیدابراهیم رئیسی» رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت امروز (پنج شنبه) در بیست و ششمین سفر استانی خود به استان خراسان شمالی سفر کردند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سیدابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در ادامه برنامه های سفر خود به استان خراسان شمالی با حضور در منزل یکی از شهدای دفاع مقدس با خانواده تعدادی از شهدای محله جوادیه در حاشیه شهر بجنورد دیدار و گفت وگو کرد.

رئیس جمهور در این دیدار خانواده شهدا را پرچم برافراشته انقلاب برشمرد و تصریح کرد: خانواده شهدا این پرچم را تا ابد برافراشته نگه خواهند داشت.

رئیسی با تاکید بر جایگاه رفیع خانواده معظم شهدا در جامعه، اظهار داشت: هر کسی در هر جایگاهی که قرار دارد باید حرمت خون شهدا را حفظ کند.

در این دیدار والدین شهید حجی رمضانی و شهید عیسی دلیر از شهدای دفاع مقدس و همسر و فرزندان شهید فیروز حمیدی زاده از شهدای مدافع حرم حضور داشتند.

پیگیری رفع مشکلات دامداران در جلسه شورای اداری استان خراسان شمالی

رئیس جمهوری همچنین با حضور در شهرک دامپروری «قارلق» بجنورد بر ضرورت بررسی درخواست‌های دامداران در جلسه شورای اداری تاکید کرد.

پیگیری رفع مشکلات دامداران در جلسه شورای اداری استان خراسان شمالی

رئیسی در ادامه برنامه سفر به استان خراسان شمالی، با حضور در شهرک دامپروری «قارلق»، ضمن بازدید از چند واحد دامپروری از نزدیک با دامداران و فعالان این حوزه گفتگو کرد و در جریان مشکلات، خواسته‌ها و مسائل آنها قرار گرفت.

رئیس جمهوری در این بازدید که «سیدجواد ساداتی‌نژاد» وزیر جهادکشاورزی رئیس جمهور را همراهی می‌کرد، ضمن شنیدن مشکلات و پیشنهادات دامداران، بر ضرورت بررسی درخواست‌های چون نحوه تامین نهاده‌های دامی، خرید تضمینی دام و تسهیل در پرداخت وام‌های کشاورزی در جلسه شورای اداری استان خراسان شمالی که عصر امروز برگزار می شود، تاکید کرد.

حضور رئیس جمهوری در جمع نمازگزاران مسجد امام خمینی (ره) محله جوادیه بجنورد

رئیس جمهوری در جریان سفر دولت مردمی به استان خراسان شمالی، ضمن اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد امام خمینی (ره) محله جوادیه در حاشیه شهر بجنورد، در جمع نمازگزاران این مسجد با گرامیداشت 23 ذی العقده روز زیارتی امام رضا (ع) ضمن تشکر از تلاش گروههای مردمی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در منطقه جوادیه گفت: مومنین نسبت به آسیب‌های اجتماعی در جامعه دارای احساس مسئولیت و دغدغه‌مندی هستند.

حضور رئیس جمهوری در جمع نمازگزاران مسجد امام خمینی (ره) محله جوادیه بجنورد

رئیسی با ضروری دانستن انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه با محوریت تذکر به دستگاه‌های اجرایی برای انجام هر چه بهتر وظایف خود، تصریح کرد: فرهنگ غنی دینی ما به آحاد جامعه متذکر شده که در مقابل تخلفات، کوتاهی ها و ترک فعل مسئولان و مدیران جامعه نباید بی تفاوت باشد و در اصلاح این مسیر مسئولیت دارد.

وی تاکید کرد: هر جا مردم حضور داشتند و کارها به آنان واگذار شده، نتیجه موفقیت آمیز بوده است.پیش از سخنان رئیس جمهور، امام جماعت مسجد امام خمینی (ره) توضیحاتی درباره فعالیت‌های جهادی بسیجیان این مسجد برای محرومیت زدایی و مقابله با آسیب های اجتماعی در سطح منطقه ارائه کرد.

117

بیشتر بخوانید:

رئیسی: از نیروهای بومی در طرح توسعه پتروشیمی خراسان استفاده شود

رئیسی در بجنورد: کشاورزی و بازارچه‌های مرزی، اولویت خراسان‌ شمالی است

رئیسی: از نیروهای بومی در طرح توسعه پتروشیمی خراسان استفاده شود

رئیس جمهور وارد خراسان شمالی شد

کلیدواژه