تیر 02, 1401 22:49 Asia/Tehran [Updated: تیر 02, 1401 23:01 Asia/Tehran]
  • پیروزی هندبال ساحلی ایران مقابل پرتغال در قهرمانی جهان

ملی‌پوشان هندبال ساحلی ایران موفق شدند در دومین دیدار خود در مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی جهان با نتیجه دو بر یک برابر پرتغال به پیروزی دست پیدا کنند.

رقابت‌های هندبال ساحلی قهرمانی بزرگسالان جهان از ۳۱ خرداد تا ۵ تیر به میزبانی هراکلیون یونان دنبال می شود. 

ملی‌پوشان هندبال ساحلی ایران که به‌عنوان تیم سوم گروه خود راهی مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی جهان در هراکلیون یونان شده بودند، امروز نیز دو مسابقه برگزار کردند که ابتدا در برابر مدافع عنوان قهرمانی یعنی برزیل قرار گرفتند و بازی تقریباً نزدیکی را نیز به نمایش گذاشتند اما در نیمه اول با نتیجه 17 بر 12 و در نیمه دوم با حساب 15 بر 12 شکست خوردند تا سومین باخت خود را در جدول گروه دو به ثبت برسانند. دومین دیدار امروز ایران برابر تیم پرتغال برگزار شد که مانند ایران هنوز موفق به کسب هیچ امتیازی در مرحله دوم نشده بود.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، نیمه نخست این دیدار با نتیجه ۲۴ بر ۲۲ به سود پرتغال به اتمام رسید، اما در نیمه دوم ملی‌پوشان ایران به بازی بازگشتند و با نتیجه ۱۹ بر ۱۸ به پیروزی دست یافتند.

در نهایت پس از برابری دو تیم کار به ضربات تن‌به‌تن کشید و ملی‌پوشان ایران موفق شدند با نتیجه ۸ بر ۶ به پیروزی دست پیدا کنند تا این دیدار دو بر یک به سود تیم ملی هندبال ساحلی ایران به اتمام برسد.

تیم ملی هندبال ساحلی ایران در سومین دیدار خود در مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی جهان فردا (جمعه) به مصاف تیم ملی قطر خواهد رفت که برای صعود به جمع 8 تیم برتر رقابت ها، چاره ای جز شکست این حریف آسیایی نخواهند داشت. / 114

بیشتر بخوانید: 

صعود تیم ملی هندبال ساحلی ایران به مرحله اصلی قهرمانی جهان

کلیدواژه