شهریور 31, 1401 17:07 Asia/Tehran [Updated: شهریور 31, 1401 17:14 Asia/Tehran]
  • رژه هوایی 31 شهریور خاری در چشم دشمنان نظام

تهران-ایران پرس: سرتیپ حمید واحدی، فرمانده نیروی هوایی ارتش، با بیان اینکه این نیرو در بالاترین سطح از قدرت و توان رزمی است، تاکید کرد: تعرض به خاک ایران، منجر به فوران خشم نیروهای مسلح می شود.

آئین رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح، به‌ مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس در تهران در جوار بارگاه ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و در سایر مراکز استان‌های کشور با حضور فرماندهان و مسئولان عالی‌رتبه کشوری و لشکری برگزار شد.  

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی، فرمانده نیروی هوایی ارتش امروز (پنجشنبه) در مراسم رژه هوایی مشترک نیروی هوایی ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت 31 شهریور گفت: رژه هوایی 31 شهریور ماه نمایش قدرت هوایی ایران اسلامی و خار چشمی برای دشمنان نظام مقدس ایران اسلامی است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش افزود: ایران از هر زمان دیگری قدرتمندتر، عزتمندتر و سربلندتر است و امروز قدرت بازدارندگی و در صورت لزوم قدر تهاجمی همان چیزی است که دشمنان از آن می‌هراسند. 

امیر سرتیپ  واحدی همچنین گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گسترش‌دهندگان اقتدار، عزت و امنیت در منطقه هستند، نیروهایی که راهشان و هدفشان امنیت آفرینی و ایستادگی در برابر خودکامگی استعمار جهانی است و بر همین اساس برای تحقق اهداف خود از هیچ کاری دریغ نخواهند کرد.

116

بیشتر بخوانید:

نرخ زمانی تغییر قدرت دفاعی ایران بروز است

رژه ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس| پخش زنده از ایران پرس

اظهارات رهبر انقلاب در دیدار جمعی از پیشکسوتان و فرماندهان دفاع مقدس

سومين آئين تجليل از پيشكسوتان دفاع مقدس و مقاومت در تهران

حقایق دفاع مقدس باید به گوش جوان‌ها برسد/ روایت‌های مخدوش و غلط پاسخ داده شود

کلیدواژه