آبان 25, 1401 12:55 Asia/Tehran [Updated: آبان 25, 1401 13:10 Asia/Tehran]

ایران پرس: با وجود هجمه خبری رسانه‌های خارج از کشور و موج خبرسازی که در فضای مجازی راه انداخته‌اند؛ در خیابان‌ها اما خبری نیست و آرامش و زندگی مردم ایران تداوم دارد.  

خبرنگاران ایران‌پرس در برخی شهرهای ایران از جمله زنجان، زاهدان، یزد و رشت طی روزهای اخیر با حضور در خیابان و بازارها، زندگی عادی و جنب و جوش مردم به تصویر کشیدند.
حضور گسترده مردم در بازار برای خرید و انجام کارهای روزمره در تصاویر خبرنگاران ایران‌پرس قابل مشاهده است و حضور اقلیت اغتشاش‌گر و انجام کارهای خشونت‌آمیز، نتوانسته مردم را با آنان همراه کند و زندگی مردم را تحت ثاثیر و دلخواه آشوب‌گران قرار دهد.   

شهر زنجان و ميدان انقلاب این شهر وضعیت آرامی را سپری می‌کند و خبری از تجمع در آن دیده نمی‌شود و رفت و آمد خودروها و موتور سيكلت‌ها در خيابان روان است.

خيابان‌ها و بازار بزرگ و سرپوشیده زنجان شاهد حضور عادی مردم است و مغازه‌ها و كسبه به‌طور كامل درحال فعاليت هستند.

 

رشت، مرکز گیلان هم این روزها با برگ‌های پاییزی، رنگ‌آمیز شده و دومین ماه پاییز در کنار شور و هیجان مردم و بارش باران، حس خوب زیبایی را در آرامشی دلنشین به تصویر کشیده است. 

 


زاهدان، مرکز استان سیستان و بلوچستان، جنوب شرق ایران، نیز که اخیرا با هدایت رسانه‌های معاند و تجزیه‌طلب با ناآرامی روبه‌رو بود، اکنون شهر آرام است. 
با حضور نماینده مقام معظم رهبری در زاهدان و برخی شهرهای دیگر استان سیستان و بلوچستان، وضعیت بسیار آرام و زندگی روزمره مردم در سایه امنیت حداکثری برقرار است.  

 


یزد هم یکی از شهرهای مرکزی ایران است و تصاویر خبرنگار ایران‌پرس، گویای آرامش در خیابان‌ها و بازار است و مردم یزد با حضور در مراکز مختلف، زندگی روزانه خود را پیگیری می‌کنند. 
 
 

کلیدواژه