آبان 30, 1401 17:16 Asia/Tehran [Updated: آبان 30, 1401 18:45 Asia/Tehran]

تیم ملی فوتبال کشورمان که با ترکیب کاملاً دفاعی کارلوس کیروش مقابل انگلیس قرار گرفت در نیمه اول با ارائه بازی ضعیف، 3 گل دریافت کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، تیم ملی فوتبال کشورمان امروز دوشنبه در نخستین بازی خود در جام جهانی 2022 قطر مقابل تیم ملی انگلیس قرار گرفت. 

نیمه نخست دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل انگلیس که از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطرآغاز شده بود با شکست سه بر صفر شاگردان کارلوس کی‌روش به پایان رسید. 

در حالی که این دیدار با نتیجه بدون گل در جریان بود، برخورد بیرانوند با سید مجید حسینی منجر به شکستگی بینی دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان و خروج وی از بازی در دقیقه 20 شد.

در ادامه این دیدار ستارگان تیم ملی فوتبال انگلیس با بازی بی نقص خود 3 بار در دقایق 35، 43 و 45+1 دروازه سید حسین حسینی را باز کردند. 

جود بلینگام، بوکایو ساکا و رحیم استرلینگ 3 گل انگلیس را در نیمه اول این دیدار زدند.

داور مسابقه 14 دقیقه وقت اضافه در نیمه اول گرفت. 

رافائل کلاوس، رودریگو فیگریدو انریکه کوریا، دنیلو سیمون و کوین اورتگا تیم داوری این بازی را تشکیل می‌دهند.

اشتباهات مکرر و فردی بازیکنان تیم ملی در میانه میدان و همچنین ناآماده بودن برخی دیگر از بازیکنانی که پیش از این کمتر در باشگاه‌های خود بازی کرده بودند نتیجه‌ای تلخ را در نیمه اول رقم زد و اکنون همه نگران نتیجه‌ای تلخ تر در نیمه دوم بازی هستند. / 114

کلیدواژه