آذر 02, 1401 14:40 Asia/Tehran [Updated: آذر 03, 1401 22:08 Asia/Tehran]

یکی از عناصر اغتشاشگر گفت، تحت تاثیر حرف‌های «مسیح علی‌نژاد» قرار گرفته و اقدام به تحریک مردم کرده است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، این زن جوان ایرانی اذعان کرد، تحت تاثیر حرف‌های علینژاد بیرون رفته و دیگران را برای اعتراض و اغتشاش تشویق کرده است.  

شمار دیگری از عناصر تخریب و آشوب در ایران اعلام کردند، با ابزارهایی که در اختیار داشتند اقدام به مشتنج کردن فضا و تحریک مردم می‌کردند.  

برخی از جوانان دختر و پسر ایرانی در جریان حوادث اخیر با تحریک عناصر و رسانه‌های ضد انقلاب با حضور در خیابان‌ها برای مردم و خودروها مشکل ایجاد می‌کردند. 

شعار دادن و هدف قرار دادن مردم برای ورود به جریان اغتشاش هم بخش دیگری از برنامه‌های رسانه‌های معاند و عناصر ضد انقلاب بوده که با تحریک برخی جوانان، این سیاست آشوب را پیش می‌بردند. 

پس از اینکه فوت مهسا امینی بهانه شد تا رسانه‌های معاند و ضد انقلاب اهداف خود را در ایران پیاده‌سازی کنند، یکی از اقدام‌ها و جنگ‌روانی آنان، تحریک جوانان ایرانی به انجام رفتارهای خلاف عرف و قانون در ایران بوده است.

تخریب اموال عمومی، سدمعبر درست کردن، آتش‌زدن مکان‌های عمومی و تهدید و ارعاب مردم برای حضور در اغتشاش‌ها ازجمله روش‌های مُخرب و خشونت‌آمیز به کار گرفته شده توسط رسانه‌ها و عناصر معاند در حوادث اخیر ایران بوده است.

117

کلیدواژه