آذر 03, 1401 17:19 Asia/Tehran [Updated: آذر 03, 1401 22:08 Asia/Tehran]
  • آخرین آمار کرونا در کشور، 21 مبتلای جدید و فوت یک بیمار

تهران- ایران پرس: بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در طول ۲۴ ساعت گذشته، یک بیمار مبتلا به کووید- ۱۹ در کشور جان خود را از دست داد و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۶۳۳ نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز پنجشنبه اعلام کرد: در شبانه روز گذشته براساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۱ بیمار جدید مبتلا به کووید- ۱۹ در کشور شناسایی و ۱۰ نفر از آنها بستری شدند.

براساس این گزارش، مجموع بیماران کووید- ۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۵۵۹ هزار و ۴۶۷ نفر رسید.

تاکنون هفت میلیون و ۳۳۴ هزار و ۹۶۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.

۶۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید- ۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند و ️تاکنون ۵۴ میلیون و ۵۳۳ هزار و ۲۲۰ آزمایش تشخیص کووید- ۱۹ در کشور انجام شده است.

همچنین تاکنون ۶۵ میلیون و ۱۳۷ هزار و ۸۰۶ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۴۶ هزار و ۶۵۳ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۳۷۲ هزار و ۴۳۵ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۵۶ هزار و ۸۹۴ دُز رسید.

️در شبانه روز گذشته دو هزار و ۸۸۴ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

اکنون وضعیت هیچ شهرستانی در شرایط قرمز قرار ندارد، اما چهار شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۳۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۰۶ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

117

کلیدواژه