اردیبهشت 10, 1402 06:47 Asia/Tehran [Updated: شهریور 28, 1402 14:10 Asia/Tehran]

تبریز- ایران‌پرس: نخستین نمایشگاه ابزار و یراق‌آلات صنعتی با حضور شرکت‌های فعال در زمینه تولید و فروش ابزار ایرانی در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار شد. 

به گزارش خبرگزاری ایران‌پرس، شرکت‌های ایرانی مطرح تولیدکننده ابزار صنعتی مانند رونیکس، پوکا، لکا، توپیکس، آلور و دیگر شرکت‌های فعال در زمینه ابزار و یراق‌آلات ساختمانی، حضور گسترده در نخستین نمایشگاه ابزار و یراق‌آلات صنعتی تبریز داشتند. 
توانمندی شرکت‌های ایرانی تولیدکننده ابزار آلات با دانش‌ بومی و همچنین آخرین ابزارآلات ‌روز دنیا در نمایشگاه تخصصی تبریز به نمایش درآمد.  
«حبیب ماهوتی»، رئیس نمایشگاه بین‌المللی تبریز در گفت وگو با خبرنگار ایران‌پرس گفت: شرکت‌های مهم تولیدکننده ابزارآلات ایرانی و همچنین دو نمایندگی از آلمان و چین در نخستین نمایشگاه ابزار و یراق‌آلات صنعتی تبریز حضور فعال داشتند.   
«محسن رامخو» کارشناس یکی از شرکت‌های مطرح تولیدکننده ابزارآلات ساختمانی در ایران هم به خبرنگار ایران‌پرس گفت: این شرکت ایرانی درحال تولید انواع ابزار صنعتی است که درحال حاضر در آلمان و چین نمایندگی دارد و همچنین تولیدات این شرکت ایرانی به کشورهای مختلف جهان صادر می‌شود.
«محسن وزینی» کارشناس یکی دیگر از شرکت‌های فعال در زمینه تولید ابزار ایرانی نیز به اهمیت تحقق شعار سال در زمینه رونق تولید اشاره کرد و به ایران‌پرس گفت:  حمایت از شرکت‌های ایرانی به‌شکل مطلوب سبب افزایش تولید آنان می‌شود و در نتیجه به نفع کارگر و صنعت ایران است. 
نخستین نمایشگاه ابزار و یراق‌آلات صنعتی به‌مدت چهار روز (27 تا 30 آوریل 2023) در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار و با استقبال فعالان اقتصادی و ساختمان و صنعتی روبه‌رو شد.

112

بیشتر بخوانید:

نمایشگاه تبریز؛ ابزار صنعتی ایرانی با شُهرت‌جهانی در قاب تصویر

نمایشگاه خودرو تبریز؛ نمایش محصول جدید دانش‌بنیان

کلیدواژه