شهریور 22, 1395 12:27 Asia/Tehran [Updated: خرداد 12, 1399 16:33 Asia/Tehran]

ارتش سوریه به عملیات نظامی برای مقابله با گروه های تروریستی در جبهه های استان قُنَیطره در جنوب سوریه ادامه می دهد.

 شبکه العالم: ارتش سوریه با کنترل دقیق تحرکات تروریست ها در محور تپه های حمریه و اطراف مزارع الامل در حومه شمالی قنیطره، آنها را آماج حملات خود قرار می دهد.

نیروهای ارتش سوریه موفق شد ستون هایی از نیروهای تروریستی را در راه ارتباطی شهرک طُرُنجه و جُبّاثا الخَشَب در قنیطره هدف قرار دهند که درپی آن تعدادی از سرکردگان تروریست ها به هلاکت رسیدند.

منطقه حائل میان استان قنیطره با منطقه جولان سوریه ،به گذرگاهی برای انتقال تروریست های زخمی، اراضی اشغالی فلسطین و مداوا در بیمارستان های اسرائیلی مبدل شده است.

تروریست هایی که در درگیری با ارتش سوریه زخمی می شوند از طریق گذرگاه جباثا الخشب به اراضی اشغالی منتقل می شوند.

منابع خبری سوریه بارها از حمایت رژیم صهیونیستی از تروریست های سوریه پرده برداشته اند؛ مداوای تروریست های زخمی، کنترل منطقه و ارائه اطلاعات مربوط به تحرکات ارتش سوریه به ترویست ها و همچنین مداخله مستقیم در جنگ و هدف قرار دادن نیروهای سوری با حملات توپخانه ای و هوایی و تجهیر تروریست ها به هواپیماهای جاسوسی، از جمله اقدامات رژیم اسرائیل برای حمایت از این تروریست هاست.

با وجود پشتیبانی رژیم صهیونیستی از گروه های تروریستی در جنگ با ارتش سوریه، این گروه ها در نبرد با نیروهای سوری نتوانسته اند به نتایجی دست یابند.

کلیدواژه

کامنت