آذر 16, 1398 10:22 Asia/Tehran [Updated: آذر 18, 1398 14:09 Asia/Tehran]
  • تخریب 165 خانه فلسطینی در قدس از ابتدای سال 2019

یک موسسه حقوقی در اراضی اشغالی اعلام کرد، شهرداری قدس از ابتدای سال جاری میلادی، 165 خانه فلسطینی را تخریب کرده و همچنان به پیشبرد سیاست تغییر توازن جمعیت در این شهر ادامه می دهد.

به گزارش پارس تودی، موسسه حقوقی بتسلیم روز گذشته جمعه اعلام کرد، شهرداری قدس مبالغ زیادی را بابت هزینه تخریب از صاحبان خانه های فلسطینی دریافت می کند، به همین دلیل برخی از فلسطینیان مجبور شده اند خودشان برای تخریب منازل خود اقدام کنند.

«کریم جبران» سخنگوی سازمان حقوقی بتسلیم گفت، اشغالگران صهیونیست اراضی فراوانی را مصارده کرده‌اند و بسیاری ازاین اراضی را غیر مسکونی یا مناطق حفاظت شده طبیعی یا مناطق باستانی اعلام نموده و به این ترتیب بسیاری از فلسطینیان را از اراضی خود بیرون کرده‌اند.

سخنگوی سازمان حقوقی بتسلیم گفت، هدف رژیم صهیونیستی تغییر توازن جمعیتی در شهر قدس است، اما فلسطینیان همچنان به ایستادگی در برابر بی توجهی جامعه جهانی و ناتوانی آنها در مقابله با این اقدامات صهیونیست ها ادامه می دهند.

رژیم اسرائیل با احداث شهرک‌های صهیونیست‌ نشین و تخریب منازل فلسطینیان درصدد تغییر ساختار جغرافیایی مناطق فلسطینی و چهره‌ای صهیونیستی دادن به این مناطق است تا سلطه‌جویی‌هایش را در مناطق فلسطینی تثبیت کند.

141/118

بیشتر بخوانید:

تخریب خانه فلسطینیان در کرانه باختری رود اردن

تخریب خانه فلسطینی در العیساویه قدس+ ویدئو

کلیدواژه

کامنت