آذر 16, 1398 23:42 Asia/Tehran [Updated: آذر 18, 1398 14:09 Asia/Tehran]
  • وزیر دفاع یمن: بانک اهداف نظامی رژیم صهیونیستی را در اختیار داریم

وزیر دفاع یمن شنبه شب تصریح کرد، ارتش این کشور بانکی از اهداف نظامی دریایی و زمینی رژیم صهیونیستی را در اختیار دارد و هر زمان رهبران یمن تصمیم بگیرند قطعا آنها را هدف قرار خواهد داد.

به گزارش پارس تودی، سرلشکر "محمد ناصر العاطفی" در گفت وگو با شبکه المسیره یمن تاکید کرد، نیرو‌های مسلح این کشور تمام زیرساخت‌های لازم برای حمله راهبردی، فراگیر و فلج‌کننده علیه دشمن را کامل کرده‌اند.

وزیر دفاع یمن افزود، صنعت نظامی یمن با سرعت درحال پیشرفت است و به سطحی رسیده که می تواند با کشورهایی که ده ها سال از آن جلوتر بوده اند رقابت کند.

"بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی اخیرا در اظهاراتی یمن را به جمع کشورهایی که خطر تازه‌ای برای این رژیم محسوب می شوند، اضافه کرد.

عربستان‌‌ با حمایت آمریکا، امارات، رژیم صهیونیستی و دیگر متحدانش از مارس 2015 اقدام به تجاوز نظامی به یمن و محاصره زمینی، دریایی و هوایی این کشور کرده است.

جنگ‌افروزی عربستان و متحدانش در یمن تاکنون به کشته شدن بیش از شانزده هزار یمنی، زخمی شدن ده‌ها هزار نفر و آوارگی میلیون‌ها یمنی منجر شده است.

تجاوز نظامی عربستان همچنین کشور فقیر یمن را با کمبود شدید مواد غذایی و دارویی مواجه کرده است.

رژیم سعودی و متحدانش تاکنون به دلیل مقاومت مردم یمن نتوانسته‌اند به اهداف خود در این کشور(به قدرت رساندن  دست نشاندگان خود) برسند.117

بیشتر بخوانید:

وزیر دفاع یمن: جنگ واقعی با متجاوزان هنوز آغاز نشده است

 

کلیدواژه

کامنت