فروردین 10, 1399 02:18 Asia/Tehran [Updated: فروردین 10, 1399 11:50 Asia/Tehran]

دبیرکل حزب الله لبنان شنبه شب با تاکید بر اینکه نبرد با ویروس کرونا طولانی مدت خواهد بود گفت: دولت آمریکا در مقابله با این ویروس ناتوان است.

به گزارش پارس تودی، "سیدحسن نصرالله" در سخنانی به شیوع ویروس کرونا در جهان و مسئولیت همگانی در مواجهه با این بیماری و تبعات جهانی آن پرداخت و گفت: جهان بعد از بحران کرونا می تواند یک نظم جهانی جدید را رقم بزند. 

دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه تأثیرات شیوع ویروس کرونا بزرگ‌تر از جنگ های جهانی اول و دوم است افزود، دولت‌های بزرگی نظیر آمریکا  با عجز و دستپاچگی مبارزه با کرونا را دنبال می‌کنند.

"سیدحسن نصرالله" خواستار عبرت گرفتن از روند تحولات کنونی جهان شد و  تاکید کرد، همه باید باید بر روی ویروس کرونا به عنوان دشمن مشترک تمرکز کنند.

دبیرکل حزب الله لبنان همچنین به حملات ائتلاف متجاوز سعودی به یمن در بحبوحه شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: جهان باید توقف جنگ در یمن را فریاد بزند.

"سیدحسن نصرالله" خاطرنشان کرد، در شرایطی که جهان در فکر توقف درگیری‌ها و تدبیر در خصوص چگونگی مقابله با کرونا است، سعودی ها همچنان به حملات علیه مردم مظلوم یمن ادامه می دهند.

117

کامنت