اسفند 02, 1399 21:36 Asia/Tehran [Updated: اسفند 02, 1399 21:47 Asia/Tehran]
  • منشور «شرف فلسطینی» در جرم انگاری هرگونه عادی سازی رسانه ای با صهیونیست‌ها

منشور شرف فلسطینی که امروز (شنبه) در شهر غزه در مخالفت با عادی سازی رسانه ای با رژیم صهیونیستی اعلام شد بر جرم انگاری عادی سازی رسانه ای با اشغالگران صهیونیست تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، این منشور از همه نهادهای رسانه ای رسمی، حزبی، مردمی، محلی، خصوصی و همه رسانه های سیاسی دعوت کرده است متعهد شوند در هیچ یک از تریبون‌های وابسته به اشغالگران تحت هر توجیهی که باشد ظاهر نشوند.

همچنین قول بدهند به هیچ شکلی میزبان هیچ نماینده رسمی یا غیر رسمی رژیم صهیونیستی در هیچ یک از تریبونهای دیداری، مکتوب یا الکترونیکی نباشند و با آنان تعامل نکنند و از آنها دعوت نکنند و به اشکال مختلف برای آگاه سازی مردم درباره خطرات تلاشهای عادی سازی با اشغالگران تلاش کنند.

در این منشور آمده است مشارکت روزنامه نگاران و فعالان رسانه ای و مؤسسات مطبوعاتی و رسانه ای و عربی در کنفرانسها و همایشها و کارگاهها با خبرنگاران و فعالان رسانه و مؤسسات رسانه ای صهیونیستی جرم تلقی می شود.

همچنین گروههای فلسطینی خواستار این شدند که سازشکاران با اشغالگران تحریم شوند و با آنان تعامل صورت نگیرد و رفتارهای سازشکارانه آن ها رد شود.

117

 

کلیدواژه