فروردین 27, 1400 09:53 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 13, 1400 22:24 Asia/Tehran]
  • بازتاب شکست سنگین الاهلی برابر استقلال در رسانه‌های عربستانی

رسانه‌های عربستانی به شکست سنگین الاهلی برابر استقلال واکنش نشان دادند و به انتقاد از بازی ضعیف این تیم پرداختند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، شکست سنگین 5 بر 2 الاهلی عربستان در مقابل استقلال ایران در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا در جده در رسانه های عربستانی بازتاب داشت.

سایت سعودی اسپورت با تیتر "فاجعه... شکست تحقیر آمیز الاهلی برابر استقلال در آغاز راه آسیایی"، به این بازی واکنش نشان داد.

روزنامه الریاضیه در گزارشی با عنوان "ناکامی الاهلی به آسیا هم آمد"، نوشت استقلال با گل زود هنگام خود الاهلی را غافلگیر کرد اما عمر السومه این گل را جبران کرد. نماینده ایران نیمه دوم را توفانی آغاز کرد و اشتباهات زیاد بازیکنان الاهلی باعث شد تا آنها گل های زیادی دریافت کنند.

روزنامه الشرق الاوسط هم با تیتر " شکست تاریخی الاهلی برابر استقلال"، نوشت الاهلی در دیدار نخست خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا یک شکست تاریخی را برابر نماینده ایران تجربه کرد. الاهلی با نتیجه ۵ بر دو برابر استقلال شکست خورد که این سنگین ترین شکست این تیم در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا بود.

روزنامه عکاظ هم تیتر "الاهلی سنگین ترین شکست خود را تجربه کرد" را انتخاب کرد و نوشت الاهلی در دیدار نخست خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه ۵ بر دو برابر استقلال شکست خورد. // 114

بیشتر بخوانید:

قائدی: می‌خواهم گلم را تماشا کنم

لیگ قهرمانان آسیا؛ آتش‌بازی استقلال مقابل الاهلی عربستان  با 5 گل

کلیدواژه