اردیبهشت 15, 1400 23:14 Asia/Tehran [Updated: خرداد 31, 1400 13:47 Asia/Tehran]
  • سید حسن نصرالله: رژیم صهیونیستی آینده‌ای ندارد و در معرض نابودی است

دبیرکل حزب‌الله لبنان تاکید کرد، رژیم صهیونیستی می‌داند که سرنوشتش نابودی است و این محور مقاومت است که آینده منطقه را رقم خواهد زد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان روز چهارشنبه در برنامه «المنبر الموحد» شبکه المیادین به مناسبت روز جهانی قدس گفت، باید صادقانه و شجاعانه موضع خود را در برابر آرمان فلسطین اعلام کنیم.

سید حسن نصرالله سخن برخی درباره اینکه، فلسطینی‌ها دست از آرمان و سرزمین خود کشیده‌اند را افتراء  دانست و افزود، حوادث اخیر در جنوب شهر نابلس به خوبی نشان داد که مردم فلسطین پایبند به حقوق خویش هستند، به ویژه نسل جوان فلسطین  که در هر شرایطی به سمت پیروزی قاطعانه قدم بر می‌دارد.

نصرالله با بیان اینکه، محور مقاومت باید همبستگی و قدرت خود را افزایش داده تا مانند همیشه و در هر شرایطی در کنار مردم فلسطین و آرمان فلسطین بایستد، تصریح کرد، سازش برخی کشورهای عربی با اسراییل موجب شد تا صدای مقاومت رساتر و مسئولیت ما نیز سنگین‌تر شود.

دبیرکل حزب الله همچنین اظهار داشت، پایان دوره ترامپ و عاملانش در منطقه و سقوط طرح معامله قرن و اعتراف دشمنان به شکست از جمله عواملی است که نشان می‌دهد آزادی قدس نزدیک است و رژیم صهیونیستی نیز باید بداند که آینده‌ای ندارد و در معرض نابودی است.

سید حسن نصرالله به روح بزرگ فرمانده شهید «حاج قاسم سلیمانی» درود فرستاد و گفت، نام، تصویر و روح و تفکر راهبردی شهید سلیمانی باقی خواهد ماند و حضور میدانی و نفس‌های او با قدرت در تمامی میدان‌های محور مقاومت امتداد خواهد داشت.

دبیرکل حزب الله لبنان از تمامی مسلمانان و مردم  آزاده‌ جهان خواست تا با قدرت و تمامی امکانات در کنار مردم فلسطین بایستند و در روز جهانی قدس علی‌رغم خطر ویروس کرونا به هر شکلی که منافاتی با اقدامات پیشگیرانه نداشته باشد موضع خود را فریاد بزنند.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به ابتکار امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران روز جهانی قدس نام‎گذاری شده ‏است. // 114

بیشتر بخوانید:

وزیر اطلاعات ایران: روز جهانی قدس نابودی رژیم صهیونیستی را نوید می دهد

بیانیه پایانی دومین کنگره بین‌المللی قدس شریف

رئیس جماعت علمای عراق: روز قدس، روز احیای مسئله فلسطین است

دبیرکل مجمع علمی ثقلین: روز قدس خواب را از چشم صهیونیست‌ها ربوده و آنها را آشفته کرده است

کلیدواژه