مرداد 14, 1401 22:38 Asia/Tehran [Updated: مرداد 14, 1401 22:39 Asia/Tehran]
  • رژیم صهیونیستی بار دیگر غزه را بمباران کرد

ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه جمعه بار دیگر مناطق مختلف نوار غزه را هدف تجاوزات خود قرار داد.

جنگنده های رژیم صهیونیستی عصرجمعه اهدافی را در داخل باریکه غزه هدف حمله قرار دادند.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه شمار شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه تا این لحظه را ۸ شهید و ۵۰ مجروح اعلام کرده است.

اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطینی اعلام کرد که «از تجاوز دشمن به سادگی نخواهیم گذشت و پاسخ مقاومت در راه است».

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، آویخای ادرعی سخنگوی ارتش رژیم اشغالگر شامگاه جمعه اعلام کرد که یگان توپخانه‌ای این رژیم لحظاتی قبل، مراکز نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین را هدف قرار داده است.

جنگنده‌های ارتش رژیم اشغالگر در دور جدید حملات، همچنین شرق منطقه «الشجاعیه» در غزه را بمباران کرده است.

رژیم صهیونیستی با پیش‌بینی حملات راکتی احتمالی نیروهای مقاومت علیه شهرک‌های صهیونیست‌نشین در نوار غزه و کرانه باختری، درهای پناهگاه‌های شهرک‌های «عسقلان»، «دیمونه»، «بئر السبع» و «یفنه» را به روی شهرک نشینان گشوده‌ است.

شهرداری شهرهای تل آویو و یافا در فلسطین اشغالی هم از بازگشایی پناهگاه‌ها به روی شهرک‌نشنیان خبر داده و اعلام کردند که در صورت نیاز و هرگونه حمله احتمالی، پناهگاه‌های منطقه «گوش‌دان» هم باز خواهند شد.

همچنین ارتش رژیم اسرائیل سامانه‌های موسوم به گنبد آهنین را در قدس اشغالی و تل آویو مستقر کرده و در عین حال، از شهرک نشینان اطراف نوار غزه خواسته تا در پناهگاه‌ها بمانند.

این در حالی است که در نبردهای قبلی مقاومت فلسطین در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی مانند نبرد شمشیر قدس، ناکارآمدی سامانه‌های ضد موشکی گنبد آهنین رژیم صهیونیستی در مواجهه با شدت آتش و شلیک پی در پی موشک و راکت‌های مقاومت فلسطین بیش از پیش نمایان شده بود.125

کلیدواژه