وابسته نظامی سفارت ایران در روسیه از نمایش دستاوردهای صنایع دفاعی ایران در نمایشگاه نظامی و دفاعی «آرمی فروم» مسکو خبر داد.

نمایشگاه بین المللی نظامی و دفاعی «آرمی فروم» روسیه  امروز دوشنبه (۱۴اوت) آغاز و در معرض دید شرکت کنندگان از روسیه و سایر کشورها قرار می گیرد.

ناخدایکم ستاد «رضا خسروی مقدم» وابسته نظامی سفارت ایران در روسیه افزود: در پی دعوت رسمی ارتشبد «سرگئی شویگو» وزیر دفاع روسیه از سرلشگر «محمد باقری»  رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران، هیات عالی رتبه نیروهای مسلح ایران به ریاست امیر سرتیپ «عزیز نصیرزاده» جانشین ستاد کل نیروهای مسلح امروز دوشنبه وارد مسکو می‌شود. 

وابسته نظامی سفارت ایران در روسیه گفت: هیات عالی‌رتبه نظامی ایران ضمن شرکت در مراسم افتتاحیه همایش و نمایشگاه بین المللی نظامی ۲۰۲۳ روسیه و بازدید از نمایشگاه نظامی و دفاعی «آرمی فروم»، با تعدادی از رئیسان هیات های خارجی شرکت کننده نیز دیدار خواهد کرد.

به گفته خسروی مقدم، رئیس هیات نظامی ایران  فردا در یازدهمین کنفرانس امنیت بین الملل مسکو شرکت و در نشست اول این کنفرانس با موضوع موقعیت جهان چند قطبی سخنرانی می کند.

وابسته نظامی سفارت ایران در روسیه با بیان اینکه نمایشگاه بین المللی نظامی و دفاعی آرمی فروم روسیه در پارک پاتریوت در حوالی مسکو برگزار می شود، افزود: صنایع دفاعی و نظامی ایران با حضور فعال، بخش‌های متنوعی از تولیدات نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران را در معرض دید شرکت کنندگان روسی و بیش از ۶۰ کشور جهان به نمایش می گذارند.

116