عمان و کویت درپی تهدیدهای مقامات سیاسی و نظامی رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله زمینی همه جانبه به نوار غزه، نسبت به عواقب و پیامدهای چنین اقدامی هشدار دادند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، وزارت خارجه عمان روز شنبه در بیانیه‌ای تاکید کرد: حمله زمینی به نوار غزه اثرات فاجعه باری را در منطقه و جهان به همراه خواهد داشت.

وزارت خارجه کویت نیز اعلام کرد: هرگونه تهاجم زمینی در بحبوحه محاصره عمدی نوار غزه ثابت می‌کند که رژیم اسرائیل مصمم به ادامه جنایات خود است.

وزارت خارجه کویت تاکید کرد: ما نگرانی عمیق خود را از ادامه تجاوزات وحشیانه اشغالگران علیه غزه و نقض قطعنامه‌های بین‌المللی ابراز می‌کنیم.

عملیات طوفان الاقصی درحالی در بیست و دومین روز خود دنبال می‌شود که خبرها از تشدید حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی، درمانی و مدارس غزه حکایت دارد و این منطقه از زمین، دریا و آسمان زیر بمباران سلاح های مرگبار رژیم آپارتاید تل آویو قرار دارد و این در حالی است که مقامات واشنگتن حمایت همه جانبه خود از رژیم صهیونیستی را به اوج خود رسانده اند.

ارتش رژیم صهیونیستی که از نبرد با رزمندگان مقاومت درمانده شده فقط به دنبال کشتار مردم غزه می باشد تا از این راه به مقاومت فشار بیاورد و برنامه های خود را تحمیل کند، غافل از این که تمام مردم غزه عضو مقاومت ضدصهیونیستی هستند.125