کانال ۱۴ رژیم صهیونیستی دوشنبه شب اعلام کرد که نهادهای امنیتی این رژیم از بیم حملات موشکی نیروهای مقاومت به حالت آماده باش درآمدند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، کانال ۱۴ رژیم صهیونیستی گزارش داد که نهادهای امنیتی این رژیم سیستم امنیتی خود را برای از سرگیری احتمالی شلیک موشک از نوار غزه به ویژه پس از تعطیلی گذرگاه مرزی بیت حانون آماده کرده است.

مقام‌های رژیم صهیونیستی چهار روز است که گذرگاه بیت حانون در مرز غزه را بستند و اجازه عبور شهروندان فلسطینی و بیماران را نمی‌دهند.

نظامیان اشغالگر صهیونیستی روز دوشنبه در نوار مرزی در شرق غزه به سوی تظاهرات کنندگان فلسطینی تیراندازی کرده که ۶ تن در این تیراندازی‌ها زخمی شدند.

 آماده باش نهادهای امنیتی رژیم صهیونسیتی از بیم حملات موشکی در حالی است که منابع محلی شنبه گذشته گزارش دادند، گروه‌های مقاومت در غزه حداقل یک موشک از این منطقه به سمت دریا شلیک کردند تا بخشی از توسعه و ارتقای توان نظامی خود را به نمایش گذارند.

این در حالی است که اوت گذشته نیز، مقاومت در غزه چندین آزمایش موشکی به سمت دریا به عنوان بخشی از توسعه قابلیت‌های رزمی خود انجام داده بود.125