غزه- ایران‌پرس: رئیس جبهه مردمی برای آزادی فلسطین اعلام کرد، پیروزی و آزادسازی سرزمین‌های اشغالی در انتظار ماست و رژیم اشغالگر بی‌شک نابود خواهد شد.

احمد خریس در مصاحبه با خبرگزاری ایران‌پرس، درباره تاثیر مقاومت بر شکنندگی امنیت اسرائیل در سالگرد «روز نکبت» گفت، عملیات قهرمانانه و پیاپی مقاومت فلسطین و افزایش قدرت مقاومت به‌خوبی نشان می‌دهد، سیستم امنیتی رژیم صهیونیستی شکننده است.

پانزدهم ماه مه برای فلسطینی‌ها «روز نکبت» و نماد کوچ اجباری فلسطینی‌ها توسط صهیونیست‌هاست.

روز نکبت از نظر فلسطینی‌ها یادآور روزهای تلخ یعنی اشغال سرزمین‌شان و مصادره اراضی و نخستین موج آوارگی و اخراج بیش از 800 هزار فلسطینی از خانه و کاشانه‌شان است.

خریس تصریح کرد، سیستم امنیتی که رژیم اشغالگر به آن می‌بالد، در عملیات "سیف القدس" ناکارآمدی خود را نشان داد، زیرا مقاومت در این عملیات با موشک‌های خود لرزه در اندام رژیم صهیونیستی انداخت.

رئیس جبهه مردمی برای آزادی فلسطین افزود، مقاومت فلسطین امروز نشان داده است که پیروزی و آزادسازی اراضی اشغالی در انتظارش است و رژیم اشغالگر رو به نابودی می‌رود.

احمد خریس اعلام کرد، عملیات مقاومت ادامه خواهد یافت و سیستم امنیتی رژیم صهیونیستی در برابر عظمت مقاومت از زانو درخواهد آمد.

بیشتر بخوانید: 

روز نکبت؛ تداوم جنایت‌های اسرائیل درسایه حمایت غرب 

چالش‌های رژیم صهیونیستی در هفتاد و چهارمین سالگرد روز نکبت