باتوجه ‌به مهم بودن مرحله ترخیص بار و تفاوت داشتن فرآیند ترخیص بعضی از محصولات، لازم است این کار را به یک شخص متخصص در این زمینه بسپاریم

باتوجه ‌به مهم بودن مرحله ترخیص بار و تفاوت داشتن فرآیند ترخیص بعضی از محولات، لازم است این کار را به یک شخص متخصص در این زمینه بسپاریم تا با مطلع بودن از کلیه مراحل، محصول را در کمترین زمان و با کمترین هزینه ترخیص کالا در امارات متحده انجام دهد. در حال حاضر برای کمک به اشخاصی که در زمینه تجارت مشغول به فعالیت هستند بعضی شرکت ‌ها فعالیت خود را آغاز کرده اند؛ این شرکت‌ ها با برخورداری از افراد مجرب و ترخیص‌کاران حاذق، می ‌توانند بازرگانان را در رسیدن به هدف های مد نظر خود، یاری کنند.

پیشنهاد شرکت ققنوس ترخیص به شما این است، اگر می ‌خواهید در تجارت با ضرر مالی رو به رو نشوید، بهتر است امورات کار خود را به شرکت هایی همچون ققنوس ترخیص بسپارید؛ اما باید به این نکته دقت داشت که قبل از هر کاری درباره شرکت مد نظر خود تحقیقات لازم را انجام دهید تا بهترین شرکت ترخیص بار را پیدا کنید. ققنوس ترخیص، تصمیم دارد به معرفی ۷ شرکت برتر ترخیص بار در ایران بپردازد، پس در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین شرکت های ترخیص بار در ایران کدامند؟

مهمترین بخش از هزینه ای که تجار در فرآیند واردات محصولات خود باید پرداخت کنند به مرحله ترخیص بار مربوط است. به همین دلیل انتخاب گروه ترخیص و کارگزار مناسب علاوه بر بالا بردن سرعت در فرایند ترخیص هزینه ترخیص کالا در امارات متحده عربی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. در ادامه بهترین شرکت های ترخیص بار را معرفی خواهیم کرد.

شرکت ققنوس ترخیص

یکی از شرکت هایی که از زیر مجموعه های شرکت بازرگانی ققنوس است و با کمترین هزینه ترخیص کالا در امارات متحده را انجام می دهد و با برخورداری از تجربه بالا و پروانه حق العمل کاری در این حوزه، فعالیت های وسیعی را ارائه می دهد، شرکت ققنوس ترخیص است. این شرکت که کلیه خدمات گمرکی و ترخیص را به طور کامل انجام می دهد، خدماتی مانند ترخیص بار در گمرک های زمینی ایران، ترخیص بارهای تجاری و غیر تجاری در گمرک فرودگاه امام خمینی و ارائه خدمات ویژه ترانزیت بار از بندر های جنوبی کشور به گمرک های واقع در تهران را در دست دارد.

 • نشانی شرکت: تهران، میدان پونک، مجتمع اداری بوستان، ورودی C1، واحد هفتصد و شصت وشش اداری
 • وب سایت:  www.fnxcustoms.com
 • شماره تماس: 02148000110

گروه تجاری ققنوس

در گروه تجاری ققنوس وظایفی همچون ارائه کارت بازرگانی، دریافت ثبت سفارش، مجوزات مورد نیاز همچون مخابرات، استاندارد، انرژی اتمی، بهداشت و…، انبارداری، پرداخت حقوق ورودی و کارشناسی و... را بر عهده دارد. کارشناسان گروه تجاری ققنوس پیش از آغاز فرایند ترخیص با محاسبه کلیه هزینه ترخیص کالا در امارات متحده و  shipping from China to Philippines هزینه نهایی را به مشتریان خود اطلاع می دهند و پس از تایید توسط مشتری فرآیند ترخیص را آغاز خواهند کرد.

بنابراین اگر به دنبال بهترین شرکت ترخیص بار در کشور هستید که توانایی این را داشته باشد کلیه امور ترخیص بارهای وارداتی را به طور کامل با کمترین هزینه انجام دهد، پیشنهاد ما به شما گروه تجاری ققنوس می باشد.

 • نشانی شرکت: تهران، میدان پونک، مجتمع اداری بوستان، ورودی C1، واحد هفتصد و شصت وشش اداری
 • وب سایت: www.fnxshipping.com
 • شماره تماس: 02148000110

طاها خلیج

شرکت  طاها فیدار خلیج فارس با چندین سال سابقه در حوزه ترخیص کالا در امارات متحده و دیگر گمرکات و همچنین به کارگیری کارشناسان متخصص، مناسب ترین مشاور بازرگانی شما همراهان گرامی در حوزه صادرات، واردات، ثبت سفارش محصول و انجام تشریفات مورد نیاز جهت آزاد سازی کالا از گمرک است.

 • نشانی شرکت: بوشهر، خیابان دهقان، رو به روی درب خروج گمرک، ساختمان بازرگان، طبقه دو، واحد چهار
 • وب سایت:   www.tahakhalij.ir  
 • شماره تماس: 1-33336480 077

بازرگانی  gtg

در دنیای پیچیده تجارت، ترخیص کالا در امارات متحده یکی از مهمترین سرویس های تجارت بین‌المللی به حساب می آید. بازرگانیgtg  با­ داشتن تجربه فراوان و سوابق عالی در امور بازرگانی نزد کلیه فعالان اقتصادی به عنوان شرکتی مناسب در حوزه تجارت شناخته شده است. مهم‌ترین اصول و نیازها در تجارت های بین المللی، هزینه ترخیص کالا، تامین خدمات ارزی ، فرآیند خرید و تامین، آشنایی با اصول بازاریابی و نقل و انتقالات بین المللی می باشد که کلیه موارد مرتبط با این فرآیندها توسط شرکت بازرگانی GTG قابل انجام است.

 • نشانی شرکت: تهران، بزرگراه ستاری جنوب، نبش بنفشه یکم، ساختمان نیتاکو، پلاک نود و هشت
 • وب سایت: www.gtg.ir
 • شماره تماس: ۰۲۱۹۲۰۰۲۰۷۲، ۰۲۱۴۴۶۲۶۶۰۱

شرکت آوند حیات

این شرکت در سال 1386 به عنوان مشاور امور گمرکی و ترخیص بار دایر شده است و در طول این سال‌ ها با ارائه خدمات در خصوص هزینه ترخیص کالا در امارات متحده و دیگر گمرکات و همچنین مراحل دیگری همچون دریافت مجوز، ثبت سفارش نمایندگی، حمل و نقل لجستیک، امور بانکی، بیمه نامه و...، قادر بوده رضایت مشتریان را دریافت کند. این شرکت از گواهینامه ایزو 2010 و 2015 برخوردار می باشد و کلیه امور واردات و صادرات را با ارائه کد اقتصادی ،گواهی ارزش افزوده و فاکتور رسمی، انجام خواهد داد.

 • نشانی شرکت: تهران، خیابان آزادی، نرسیده به میدان انقلاب، روبروی دانشکده دامپزشکی، مجتمع کاوه، بلوک A، طبقه هشتم، واحد چهل
 • وب سایت: www.avandhayat.com
 • شماره تماس: ۶۶۵۸۲۶۳۵-۰۲۱

شرکت بازرگانی اورانوس

یکی دیگر از شرکت های فعال در حوزه ترخیص کالا در امارات متحده و شرکت بازرگانی اورانوس می باشد که با داشتن سال ها سابقه ی درخشان در این زمینه فعالیت کرده و خدمات گمرکی را به مشتریان خود در کمترین زمان و با کمترین هزینه ترخیص کالا ارائه می کند. این شرکت که به طور رسمی فعالیت می کند و از کلیه مجوزهای لازم برخوردار است، برای کمک به مشتریان، خدمات ترخیص بار از گمرک، واردات و صادرات بار و مشاوره های بازرگانی را به مالکین محصولات ارائه خواهد داد.

 • نشانی: تهران، فلکه دوم صادقیه، برج اداری تجاری گلدیس، طبقه ۸، شماره ۸۱۶
 • وب سایت: www.bazarganioranos.com
 • تلفن: ۰۲۱۴۴۲۸۸۰۰۶

شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد

یکی از بهترین شرکت های ترخیصکار در زمینه هزینه ترخیص کالا در امارات متحده با داشتن چندین سال سابقه، شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد می باشد. کمک گرفتن از سرویس های تخصصی و کارآمد سبب شده است که بتواند خدماتی مانند ترخیص بار از کلیه گمرک های کشور، دریافت ثبت سفارش 1 روزه، ترخیص همه محصولات مجاز وارد شده، دریافت مجوزها، پیگیری در گمرک توسط کارشناسان حرفه ای، ، خدمات کارت بازرگانی این شرکت جهت ترخیص بار، گشایش اعتبارات اسنادی و حواله بانکی به صورت مبادله در کمترین زمان و با کیفیت مناسب ارائه دهد.

 • نشانی: تهران، میدان فاطمی، ابتدای خیابان گمنام، کوچه جهان مهر، پلاک پنج، طبقه چهارم، واحد دوازده
 • وب سایت: www.irclearance.com
 • شماره تماس: ۰۲۱۸۸۹۸۸۸۲۰

استفاده از یک شرکت ترخیص بار چه مزایایی دارد؟

همان طور که در ابتدای مقاله گفته شد، شرکت ‌های ترخیصکار برای محاسبه هزینه ترخیص کالا در امارات متحده و دیگر گمرکات ، نقش بسیار مهمی در راحت شدن فرآیندهای گمرکی دارند. از مزایای همکاری با این شرکت ‌ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

راحتی در انجام امور

استفاده از شرکت ترخیص بار معتبر، سبب راحتی در انجام کلیه امورات تجارت می شود. ممکن است فکر کنید که با راحت شدن قوانین و گسترش اینترنت و دیجیتالی شدن فرآیندهای گمرکی بدون دردسر انجام می شود، اما در واقعیت این طور نیست. شاید روند ترخیص بار در مقایسه با گذشته راحت تر شده است، اما باز هم قوانین و مقررات فراوانی وجود دارد که لازم است از همه آن ها اطلاع داشت.

ایمنی

همکاری با یک شرکت ترخیص کالا در امارات متحده و دیگر گمرکات که مسئولیت کلیه امور گمرکی را بر عهده دارد، تا حد بسیار زیادی از ایجاد اشتباهات احتمالی جلوگیری می کند. یقینا بهره گیری از یک کارگزار گمرکی، بهترین انتخابی می باشد که شما عزیزان می توانید برای شرکت خود داشته ‌باشید.

تطبیق ‌پذیری

اگر کسب‌ و کار شما همراهان گرامی با تجارت کالا سر و کار دارد، همکاری با یک شرکت ترخیص بار، امری ضروری است. چون صرف زمان و هزینه جهت یادگیری قوانین تجارت کاری بیهوده می باشد، به دلیل این که امکان دارد قوانین مربوطه در سال های آتی تغییر کند.

همکاری با شرکت ترخیصکار جهت آماده‌ سازی مدارک

چون که در فرآیند گمرکی ارائه اسناد و مدارک بسیار مهم هستند، مناسب ترین کار این است که توسط کارشناسان مجرب آماده‌ سازی و تکمیل شوند. زیرا یک اشتباه می تواند برای شما هزینه فراوانی را به دنبال داشته باشد.

مدیریت هزینه

علت اصلی کمک نگرفتن از یک شرکت ترخیص از گمرک توسط شرکت ‌ها، به هزینه‌ های کارگزاری آن ها مربوط است. اما این دیدگاه بسیار اشتباه است. شرکت ترخیص بار، علاوه ‌بر کمک به کاستن هزینه‌ های اضافی در اثر اشتباهات در فرآیندهای گمرکی و دیگر مجازات ‌ها، می ‌تواند موقعیت‌ های مناسبی را برای مرسولات مشتریان پیدا کند. این مزیت باعث می ‌شود تا کلیه هزینه های غافلگیرکننده پیشگیری کنید.

بهره ‌وری

اگر مرسولات شما در مرز گیر گرفتار شود، شکایت های فراوانی از مشتریان دریافت می کنید که به شما گوشزد می کند، خلف وعده کرده اید. در طول روز با گمرک تماس های مکرر دارید و تلاش می‌کنید متوجه شوید که مرسولات کجا قرار دارند. برای رهایی از این کابوس می توانید از یک شرکت ترخیصکار جهت محاسبه هزینه ترخیص کالای کمک بگیرید.

 

جمع بندی

در حال حاضر شرکت های فراوانی، در زمینه انجام امور تجاری و بازرگانی و ترخیص کالا در امارات متحده و  shipping from China to Philippines  مشغول به فعالیت هستند؛ اما چون که پیمودن این مراحل از پیچیدگی های ویژه ای برخوردار است و بسیار تخصصی بوده و به مهارت و تجربه فراوانی نیاز دارند، باید به این نکته توجه داشت که نباید از هر شرکتی که شناخت روی آن ندارید، خدمات بگیرید؛ چون یک اشتباه می تواند کلیه امور تجاری را مختل کند و تبعات مالی فراوانی را هنگام محاسبه هزینه ترخیص کالا به دنبال داشته باشد.

در این مقاله از ققنوس ترخیص، تلاش کردیم به ‌طورکلی به معرفی چند شرکت بازرگانی که از  بهترین شرکت های ترخیص بار به حساب می آیند بپردازیم و ویژگی‌ های آن ها را بیان کنیم؛ امیدواریم با مطالعه این مقاله به یک شناخت کلی رسیده باشید؛ در صورت وجود هرگونه سوالی می‌ توانید با مشاوران ما در ققنوس ترخیص به آدرس اینترنتی  www.fnxcustoms.com مراجعه کرده و یا با شماره تماس 02148000110 ارتباط برقرار کنید.