شهریور 05, 1400 10:19 Asia/Tehran [Updated: شهریور 05, 1400 10:44 Asia/Tehran]
  • قطعی شدن جدایی رونالدو از یووه

منابع خبری اعلام کردند جدایی کریستیانو رونالدو از یوونتوس قطعی شده و احتمالاً فوق ستاره پرتغالی به لیگ برتر انگلیس می‌رود.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره پرتغالی یوونتوس تصمیم گرفته این تیم را یک سال قبل از پایان قراردادش ترک کند و تصمیمش را به اطلاع باشگاه رسانده است.

ساعاتی پیش «جانلوکا دی مارتزیو»، خبرنگار مطرح و معتبر اسکای اسپورتس، مدعی شد که کریستیانو رونالدو به پایان کار خود در یوونتوس رسیده و طی روزهای آینده این تیم را ترک خواهد کرد؛ خبری که به تایید دیگر منابع معتبر از جمله فابریتزیو رومانو نیز رسیده است.

از منچسترسیتی به عنوان محتمل‌ترین مقصد برای برنده پنج باره توپ طلا نام برده شد.

گفته می‌شود باشگاه یوونتوس مشکلی با فروش رونالدو ندارد و منتظر است باشگاه منچسترسیتی پیشنهادی رسمی در ساعات آتی ارسال کند.

البته پیش از این خبر رسیده بود که باشگاه منچسترسیتی تمایلی ندارد پولی بابت انتقال رونالدو بپردازد و تنها حقوق ۱۵ میلیون یورویی برای او در نظر خواهد گرفت. 

تنها اختلاف برای جدایی رونالدو و حضورش در سیتی همین مبلغی است که باشگاه یوونتوس انتظار دارد از فروش او درآمد داشته باشد.

در همین حال، دی مارتزیو ادعا کرده که منچسترسیتی رضایت داده تا 30 میلیون یورو برای جذب رونالدو بپردازد و احتمالاً این انتقال به زودی رسمی خواهد شد.

ضمن این که جدایی رونالدو از یوونتوس قطعی شده، او از جمع شاگردان آلگری برای دیدار بعدی در سری‌ آ ایتالیا که شنبه مقابل امپولی خواهد بود، خط می‌خورد.

کریستیانو رونالدو در سال 2018 و بعد از پشت سر گذاشتن 9 فصل رویایی و شگفت انگیزه در رئال مادرید، از این تیم جدا شد و به یوونتوس پیوست تا چالش جدید خود را در پر افتخارترین تیم سری آ تجربه کند، اما اوضاع برای فوق ستاره پرتغالی در یوونتوس مطابق انتظار پیش نرفت.

رونالدو در سه فصل گذشته نتوانست به خواسته ها و ایده آل خود در بیانکونری دست پیدا کند.

اگر چه او با این تیم جام های داخلی را به دست آورد اما نتوانست به یووه در راه رسیدن به مهمترین هدف خود یعنی فتح لیگ قهرمانان اروپا کمک کند.// 114

کلیدواژه