شهریور 30, 1400 15:18 Asia/Tehran [Updated: شهریور 30, 1400 17:28 Asia/Tehran]

وین- ایران پرس: رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در ادامه سفرش به وین با وزیر مشاور در امور اقتصادی و انرژی آلمان دیدار و دو طرف درباره آخرین تحولات مربوط به برجام گفت‌وگو کردند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «محمد اسلامی» معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران که به منظور شرکت در شصت و پنجمین کنفرانس عمومی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وین پایتخت اتریش به سر می‌برد، روز سه شنبه با وزیر مشاور در امور اقتصادی و انرژی آلمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

«کاظم غریب آبادی» سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین امروز (سه‌شنبه) در توئیتی از ملاقات «محمد اسلامی» رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و «آندریاس فیچ» وزیر مشاور در امور اقتصادی و انرژی آلمان در حاشیه نشست کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد. 

غریب آبادی عنوان کرد که در این ملاقات، دو طرف درباره روابط دوجانبه و آخرین تحولات مرتبط با برجام گفت‌وگو کردند.

اسلامی دیروز دوشنبه با «رافائل گروسی» مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و «الکسی لیخاچیوف» رئیس شرکت دولتی روس اتم به‌ صورت جداگانه دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در دیدار با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در خصوص مسائل فنی، نحوه تعاملات و همکاری‌های آتی بر اساس قوانین و مقررات گفت‌وگو کرد.// 114

بیشتر بخوانید:

دیدار اسلامی با گروسی در وین

توسعه همکاری های دوجانبه، محور دیدار اسلامی با مدیرکل شرکت دولتی روس‌اتم

 اسلامی: آمریکا همه تحریم‌ها را به صورت عملی، موثر و قابل راستی آزمایی لغو کند

کلیدواژه