دی 10, 1397 16:50 Asia/Tehran [Updated: آذر 18, 1398 14:09 Asia/Tehran]

رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ایران همواره پرچمدار دوستی و صلح طلبی بوده است، حتی برگزاری رزمایش‌ها هم با ارائه همین پیام انجام می شود.

به گزارش پارس تودی؛ سردار سرلشکر «محمد باقری» رییس ستاد کل نیروهای مسلح روز دوشنبه در بازدید از تاسیسات نظامی در جزیره بوموسی افزود: تامین امنیت در منطقه فقط با همراهی همه کشورهای منطقه شدنی است و حضور بیگانگان مخل این هدف بوده است.

سرلشکر باقری با اشاره به همکاری برخی کشورهای منطقه با آمریکا برای توطئه پراکنی در غرب آسیا تصریح کرد: دشمنان منطقه ای ایران بدانند گرچه جمهوری اسلامی در کنار دکترین صلح طلبی، حضورنظامی قدرتمند و قاطعی هم دارد که در صورت لزوم ضمن دفاع از تمامیت ارضی خود، کشورهای پیشنهاد دهنده را هم مسئول عواقب بعدی می داند.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: برخی کشورها به آمریکا دل نبندد چون همین کشور پس از چند سال خشونت و هرج و مرج طلبی چاره ایی جز خروج از سوریه نیافت.

سرلشکر باقری، امنیت تنگه هرمز و خلیج فارس را مثال زدنی عنوان کرد و گفت: امنیت موجود در جزایر خلیج فارس با حضور نیروهای زبده ایرانی و به کارگیری روزآمدترین تجهیزات نظامی داخلی محقق شده است.115/118

بیشتر بخوانید:

سرلشکر باقری: دشمنان در خلیج‌فارس میهمان ناخوانده هستند+ ویدئو

تذکر سرلشکر باقری به همسایگان ایران درباره استقرار نیروهای ضدانقلاب/ ویدئو

سرلشکر باقری: نیروهای مسلح ایران در برابر تجاوز دشمنان آمادگی کامل دارند+ ویدئو

کلیدواژه