مهر 03, 1398 14:12 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 07, 1399 10:35 Asia/Tehran]
  • سرلشکر سلامی: باور قدرت کنونی انصارالله یمن، برای دشمنان سخت است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به مقاومت مردم یمن در برابر ائتلاف سعودی تاکید کرد، باور قدرت کنونی جنبش انصارالله یمن، برای دشمنان سخت است.

به گزارش پارس تودی به نقل از خبرگزاری "ایران پرس"، سردار سرلشکر پاسدار "حسین سلامی" در آيین رونمایی از آثار اسنادی و پژوهشی دفاع مقدس در تهران گفت: برای دشمن پذیرش این باور سخت است که جنبش انصارالله به درجه ای از قدرت رسیده است که می تواند در مناطقی که فکر نمی کردند عملیات تهاجمی انجام دهد.

سرلشکر سلامی تاکید کرد، جنبش انصارالله یمن سرشاخه‌ای از قدرت انقلاب اسلامی محسوب می‌شود که جهش یافته است و همه دشمنان می‌دانند که انصارالله چقدر انباشته از قدرت متراکم است و اگر بخواهد این قدرت را آزاد کند، صحنه جنگ یمن عوض می‌شود.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه چهل سال است در حال جنگ هستیم، خاطرنشان کرد: در حالی که بر ما متمرکز بودند آنها را از هم پاشاندیم؛ جبهه را باز کردیم پیشانی جنگی را توسعه دادیم و امروز یک قدرت ناشناخته و غیر قابل تصور برای دشمنان هستیم و آنچه از ما می‌دانند فقط بخش کوچکی است.

وی گفت: حقیقت این قدرت پنهان است این قدرت انبساط یافته از شرق مدیترانه تا شمال دریای سرخ است در هر نقطه دشمن را تعقیب می کند، ساختارهای قدرتش گسترش یافته است آنقدر عظیم شده که دیگر دشمن نمی تواند در برآوردهای خود از آن عبور کند.

آیین رونمایی از 90 عنوان اثر اسنادی و پژوهشی حوزه دفاع مقدس با حضور سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرلشکر "محمدعلی جعفری" فرمانده قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه الله (عج)، سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و جمع دیگری از فرماندهان و مسئولین نیرو‌های مسلح برگزار شد.

این آثار شامل تاریخ شفاهی دفاع مقدس، تاریخ شفاهی فرماندهان دفاع مقدس، شناسنامه یگان‌های دفاع مقدس و سه عنوان ترجمه است.

خبرگزاری بین المللی ایران پرس را برروی فرکانس " Eutelsat 21B . 11520.H.2220 .  Fec 3/4 " دنبال کنید.

116/117

بیشتر بخوانید:

پخش سخنرانی سرلشکر سلامی در مراسم رونمایی از آثار اسنادی و پژوهشی دفاع مقدس از "ایران پرس"

کلیدواژه

کامنت