آبان 27, 1398 09:34 Asia/Tehran [Updated: آذر 18, 1398 14:09 Asia/Tehran]
  • لاریجانی: آمریکایی ها درصدد ضربه زدن به مردم ایران هستند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات مداخله جویانه وزیر امور خارجه آمریکا در حمایت از آشوبگران و تخریب و به آتش کشیدن اموال عمومی در ایران گفت: آمریکایی ها درصدد ضربه زدن به مردم ایران هستند.

«مایک پمپئو» وزیر امور خارجه آمریکا که کشورش پرونده قطوری از مداخله در امور داخلی ایران دارد، با اشاره به اعتراضات پراکنده در تعدادی از شهرهای ایران، مدعی شد، واشنگتن از مردم ایران حمایت می‌کند.

به گزارش پارس تودی؛ «علی لاریجانی» رئیس مجلس شورای اسلامی امروز(دوشنبه) در جلسه علنی مجلس، افزود: وزیر امور خارجه آمریکا با بی‌شرمی و فرصت طلبی احمقانه، آشکارا از آتش زدن اموال مردم حمایت می‌کند و این را دفاع از مردم ایران می‌نامد.

لاریجانی با بیان اینکه هدف آمریکایی ها جزء به آشوب کشیدن کشور و نابودی مردم ایران نیست تاکید کرد: مردم ایران با هوشیاری این توطئه دشمنان را نیز خنثی خواهند کرد.

با افزایش قیمت بنزین و دو نرخی شدن آن در ایران، برخی اعتراضات مسالمت آمیز مردم با سواستفاده برخی از اراذل و اوباش به بیراهه رفت.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز یکشنبه در درس خارج فقه درباره مسائل پیش‌آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت گفتند: یقیناً برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند؛ اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست، کار اشرار است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: ضدّ انقلاب و دشمنان ایران همیشه از این‌گونه تخریبها و ناامنی‌ها حمایت کرده‌اند که اکنون نیز به همین کار مشغولند.118

کلیدواژه

کامنت