آبان 29, 1398 10:58 Asia/Tehran [Updated: آذر 18, 1398 14:09 Asia/Tehran]

مردم ایران اسلامی با برگزاری راهپیمایی در شهر‌های مختلف، اغتشاش آشوبگران را محکوم کردند.

به گزارش پارس تودی به نقل از خبرگزاری "ایران پرس"؛ مردم شهرهای مختلف استان مازندران روز چهارشنبه با برگزاری راهپیمایی، ضمن سردادن شعارهای "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آشوبگر"، از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی حمایت کردند.

مردم گیلان نیز در حمایت از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی و محکومیت اغتشاشات اخیر در برخی شهرهای این استان راهپیمایی ‏کردند.‏مردم استان مرکزی ایران در 23 نقطه این استان، با شرکت در راهپیمایی "میثاق با ولایت، حمایت از اقتدار و امنیت کشور"، اغتشاش آشوبگران را محکوم کردند.

مردم استان لرستان هم با برگزاری راهپیمایی، ضمن اعلام حمایت خود از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، صف خود را از معترضان جدا کردند.

مردم شهر گرگان نیز با برگزاری راهپیمایی، شعار‌هایی ضد استکباری سر دادند و اغتشاش آشوبگران را محکوم کردند.

مردم شهرهای مختلف استان کرمان هم با برگزاری راهپیمایی، شعار‌هایی ضد اشرار، مخلان امنیت و اغتشاشگران سردادند.

روزهای گذشته نیز شهرهای مختلف ایران از جمله زنجان، تبریز، شهرکرد و شهرهای استان خوزستان شاهد برگزاری راهپیمایی در محکومیت اغتشاش آشوبگران بود.

با اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین از بامداد روز جمعه، برخی اعتراضات مسالمت آمیز مردم با سوء استفاده برخی از اراذل و اوباش به بیراهه رفت.

کاخ سفید شامگاه یکشنبه در بیانیه‌ ای مداخله جویانه، با تکرار ادعاهای واهی ضد ایران، از عده‌ معدودی آشوبگر که به بهانه افزایش قیمت بنزین با ایجاد بی‌نظمی در چند شهر ایران، دست به تخریب اموال عمومی زدند، حمایت کرد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی یکشنبه گذشته در درس خارج فقه درباره مسائل پیش‌آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت گفتند: یقیناً برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند؛ اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست، کار اشرار است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: ضدّ انقلاب و دشمنان ایران همیشه از این‌گونه تخریبها و ناامنی‌ها حمایت کرده‌اند که اکنون نیز به همین کار مشغولند.118

 

کلیدواژه