دی 20, 1398 10:01 Asia/Tehran [Updated: دی 20, 1398 13:07 Asia/Tehran]
  • فرمانده مرزبانی ناجا: سیلی کوچک ایران، به کل دنیا جرات مقابله با آمریکا را داد

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی کشورمان (ناجا) گفت: سیلی کوچک ایران به آمریکا، به کل دنیا جرات مقابله با این کشور را داد و هیمنه پوشالی استکبار جهانی را درهم شکست.

به گزارش پارس تودی، سردار سرتیپ «قاسم رضایی» فرمانده مرزبانی ناجا شامگاه پنجشنبه در مراسم گرامیداشت سردار سپهبد شیهد «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همرزمان شهیدش در ابهر، استان زنجان افزود: شهادت سپهبد سلیمانی یک اتفاق بی نظیر در جهان اسلام بود و حوادث بعد از شهادت ایشان کل جهان را تحت تأثیر قرار داد.

سرتیپ رضایی افزود: ایجاد وحدت در جهان اسلام، مصوبه بسیار مهم مجلس عراق برای خروج نظامیان تروریست آمریکایی از این کشور، تشییع بی نظیر پیکر شهید و همرزمانش و در نهایت خنثی سازی بسیاری از فتنه های برنامه ریزی شده از مهمترین حوادث و اتفاق های پس از شهادت سپهبد سلیمانی است.

فرمانده مرزبانی ناجا همچنین با اشاره به هدف قرار دادن پایگاه نظامیان آمریکایی "عین الاسد" در عراق توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مهم تر از تلفات جانی و تسلیحاتی وارد شده بر نیروهای تروریستی آمریکایی، شکسته شدن هیمنه پوشالی آنهاست که دیگر قابل برگشت نیست و به کشورهای جهان جرات مقابله با آمریکا را می دهد.

سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تعدادی از یارانش بامداد جمعه در حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریست آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد پایتخت عراق به شهادت رسیدند.

سردار "سلیمانی" به دعوت دولت عراق به این کشور سفر کرده بود.

سردار سلیمانی چهره برجسته مبارزه با گروه های تکفیری و تروریستی از جمله داعش در منطقه غرب آسیا بود.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز بامداد روز چهارشنبه در پاسخ به این اقدام تروریستی آمریکا، با ده‌ها فروند موشک، پایگاه‌های آمریکا در استان‌های "الانبار" و "اربیل" عراق را هدف قرار داد.138/118

بیشتربخوانید:

تصاویر ماهواره‌ای از خسارات حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکایی "عین‌الاسد" در استان الانبار عراق

ارتش آمریکا: 11 موشک به پایگاه عین‌الاسد اصابت کرده است

ترور سپهبد سلیمانی نشات گرفته از حمایت آمریکا از تروریسم بود

کلیدواژه

کامنت