بهمن 15, 1398 12:39 Asia/Tehran [Updated: بهمن 15, 1398 12:48 Asia/Tehran]
  • امیر حاتمی: راه شهدای مقاومت با قوت ادامه می‌‌یابد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان با تاکید بر اینکه راه شهدای مقاومت با قوت ادامه می‌‌یابد، گفت: مردم ایران شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را آگاهانه انتخاب کردند.

به گزارش پارس تودی، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر دفاع ایران روز سه شنبه با حضور در گلزار شهدای شهر کرمان، جنوب ایران، و تجدید میثاق با سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: جمهوری اسلامی ایران با یک دشمن مصمم وکینه‌توز مواجهه است که جز زبان قدرت و زور نمی‌فهمد.

سرتیپ حاتمی با بیان اینکه سپهبد شهید سلیمانی، دانش‌آموخته برجسته مکتب انقلاب اسلامی بود، تاکید کرد: دشمنان باید بدانند که با شهادت فرزندان نخبه ملت ایران، راه مقاومت را تقویت و مردم ایران را برای دستیابی به اهدافشان مصمم‌تر می‌کنند.

سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که 13 دی  به دعوت رسمی مقامات عراق به این کشور سفر کرده بود به همراه «ابومهدی المهندس» نائب‌رئیس شهید بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) و 8 نفر دیگر در حمله هوایی تروریست‌های آمریکایی نزدیک فرودگاه بغداد، به شهادت رسید.118

کلیدواژه

کامنت