فروردین 18, 1399 13:50 Asia/Tehran [Updated: فروردین 18, 1399 14:22 Asia/Tehran]
  • سرلشکر باقری: نیروهای مسلح از هیچ تلاشی برای حفظ سلامت مردم ایران دریغ نخواهند کرد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان با قدردانی از تلاش‌های جامعه پزشکی کشور در مقابله با ویروس کرونا تاکید کرد: نیروهای مسلح در کنار مجموعه بهداشت و درمان کشور از هیچ تلاشی برای حفظ سلامت ملت ایران دریغ نخواهد کرد.

به گزارش پارس تودی، سردار سرلشکر «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح روز دوشنبه در پیامی با ابراز تاسف از جان باختن تعدادی از شهروندان ایرانی در پی ابتلا به ویروس کرونا افزود: مجاهدت کادر درمانی بهداشت و درمان ایران در تلاش شبانه روزی برای نجات جان انسان‌ها، صحنه‌های نابی را رقم زده است.

سرلشکر باقری افزود: همزمان با تلاش مجموعه درمانی کشور و بخش‌های درمانی و بهداشتی، نیروهای مسلح ایران، ارتش، سپاه پاسداران، وزارت دفاع و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز به کارگیری همه ظرفیت‌های مادی و معنوی در حوزه های مختلف از جمله اقدامات پزشکی، بهداشتی، رفع آلودگی اماکن و معابر، غربالگری، تولید اقلام تخصصی، فعال بودن بیمارستان‌های ثابت و ایجاد بیمارستان‌های سیار و نقاهتگاه‌های متعدد توانسته‌اند نقش موثر و تعیین کننده‌ای در امر مبارزه و مقابله با این بیماری ایفا کنند.

وی همچنین از همراهی آحاد ملت ایران با مراکز درمانی بیمارستانی و بهداشتی و همکاری با پزشکان و پرستاران ایثارگر قدردانی کرد.

براساس آخرین آمار، تاکنون از مجموع 58 هزار و 226 نفری که در ایران به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند، 22 هزار و 11 نفر آن‌ها بهبود یافته و از بیمارستان‌ها مرخص شده‌اند و سه هزار و 603 نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.138/118

بیشتربخوانید:

سرلشکر باقری: بحران کرونا به ارتقای دانش نیرو‌های مسلح ایران منجر شده است  

سرلشکر باقری: اقتدار و تاثیرگذاری راهبردی سپاه پاسداران عامل عصبانیت آمریکا است

پیام سرلشکر باقری به رئیس ستاد مشترک ارتش چین/ مبارزه با کرونا؛ نیازمند عزم جهانی

کلیدواژه

کامنت