خرداد 12, 1399 12:02 Asia/Tehran [Updated: خرداد 12, 1399 16:33 Asia/Tehran]
  • سرلشکر باقری: ایران هر نوع خطای محاسباتی دشمن را قاطعانه پاسخ می‌دهد

تهران- ایران‌پرس: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمنان لحظه‌ای از فتنه سازی و حیله گری علیه کشور دریغ نمی کنند تاکید کرد، ایران هر نوع خطای محاسباتی دشمن را قاطعانه پاسخ می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری ایران‌پرس، سردار سرلشکر محمد باقری روز دوشنبه در آستانه فرا رسیدن سالروز ارتحال امام خمینی (ره) تصریح کرد، باگذشت 31 سال از رحلت امام خمینی (ره)، حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی با وجود تمامی توطئه‌های دشمنان توانستند بر عمق نفوذ راهبردی و اقتدار فکری و معنوی و وسعت عمل تاثیرگذار برای توانمندسازی بیداری و مقاومت اسلامی و رویارویی ضد استکباری و ضد سلطه ملت‌ها در جغرافیای جهان اسلام و فراتر از آن بیفزایند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه مقاومت فعال و پیش رونده است خاطرنشان کرد، تشکیل هسته‌های مقاومت در جهان اسلام و قدرت‌نمایی در جبهه مقاومت غرب آسیا به شکست توطئه جهانی داعش، تروریسم تکفیری و جنگ‌های نیابتی و بی‌تأثیر کردن رویایی "معامله قرن" منجر شده و مقدمات خروج آمریکا از منطقه را به مطالبه‌ای منطقه‌ای و بلکه جهانی تبدیل کرده است.

سرلشکر باقری تصریح کرد، برخلاف خواست دشمنان، ایران اسلامی با عبور سرافرازانه از گردنه‌های سخت و ماجراهای سهمگین، بالنده‌تر و پر فروغ‌تر از همیشه به مسیر اقتدار و عظمت خود ادامه می‌دهد.

چهارشنبه، چهاردهم خرداد 1399 مصادف با سی‌و‌یکمین سالگردِ ارتحال حضرت امام خمینی (ره) است.

بیشتر بخوانید:

سرلشکر باقری: هراس دشمنان، بیانگر اقتدار و قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح ایران است

سرلشکر باقری: ارتش روز به روز مقتدرتر مأموریت‌های خود را به انجام می‌رساند

کلیدواژه

کامنت