تیر 03, 1399 12:33 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 22, 1400 16:15 Asia/Tehran]
  • گزارش وزیر دفاع در نشست غیرعلنی مجلس شورای اسلامی
    گزارش وزیر دفاع در نشست غیرعلنی مجلس شورای اسلامی

تهران- ایران‌پرس: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشور گفت: در تجهیز و آماده‌سازی نیروهای مسلح به هیچ کشوری نیازمند نیستیم و ایران اسلامی به لحاظ ثبات و اقتدار در جایگاه بسیار مطلوبی قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری ایران‌پرس، امیر سرتیپ امیر حاتمی روز سه‌شنبه با حضور در جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با همت و تلاش متخصصان متعهد در وزارت دفاع و شرکت‌های دانش بنیان همکار توانسته‌ایم تمام نیازهای نیروهای مسلح را تامین و برآورده سازیم و امروز مفتخریم که در تجهیز و آماده سازی نیروهای مسلح به هیچ کشوری نیازمند نیستیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح همچنین به جایگاه باثبات و با امنیت ایران اسلامی در منطقه اشاره کرد و افزود: امروز ایران اسلامی علیرغم همه تحریم های ظالمانه و شکننده نظام استکبار، به لحاظ ثبات و اقتدار در جایگاه بسیار مطلوبی در سطح منطقه و جهان قرار دارد.

امیر سرتیپ حاتمی وضعیت صنعت دفاعی در حوزه‌های رزم زمینی، هوایی، دریایی، موشکی و الکترونیک پدافندی هم برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی تشریح کرد و گفت: بیش از ۷۰ درصد قطعات هواپیماها و بالگردها در داخل کشور تولید می‌شود.  

بیشتر بخوانید:

امیرحاتمی: نیروهای مسلح برای مقابله با هر تهدیدی آماده هستند

امیر حاتمی: ایران مسئول تامین امنیت  در خلیج فارس است

امیر حاتمی: پیامد حضور آمریکا در خلیج فارس ناامنی است 

کلیدواژه