شهریور 22, 1399 16:35 Asia/Tehran [Updated: مهر 23, 1399 16:03 Asia/Tehran]
  • انهدام مقر گروهک‌های ضد انقلاب در کردستان عراق

ایران پرس - رزمندگان قرارگاه حمزه در پاسخ به شرارت‌ها، مقر گروهک‌های ضد انقلاب در منطقه کردستان عراق را طی سلسله عملیات‌های متعدد هدف قرار دادند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سردار خلیل زاده گفت از سال گذشته ایادی استکبار با طرق مختلف ایجاد ناامنی در مرزهای کشورمان را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

به گفته معاون عملیات قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع)، عملیات اخیر سپاه در پاسخ به شرارت ضد انقلاب در انجام یک مورد ترور در استان کردستان بود.

وی افزود در عملیات‌های چند روز اخیر، مقر ضد انقلاب کاملاً منهدم شد و تعدادی از گروهک‌های تروریستی نیز که در جدار مرزی کشور ترکیه و کشورمان با هدف ایجاد اختلاف مستقر شده بودند ، هدف قرار گرفتند.

معاون عملیات قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) با بیان اینکه نیروهای این لشکر محل استقرار اشرار ضد انقلاب را به صورت کامل منهدم کردند، خاطرنشان کرد در این عملیات اشرار ضد انقلاب تلفات قابل ملاحظه‌ای داشتند و تجهیزات زیادی از جمله مواد منفجره از مقر آنها کشف شد.

سردار خلیل زاده با اشاره به اینکه در حال حاضر نیروهای قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) در مرزهای شمال‌ غرب کشور مستقر هستند، تصریح کرد دشمنان بدانند خط قرمز ما امنیت کشور و مردم عزیز ایران اسلامی است.//114

بیشتر بخوانید:

 

ناکامی اشرار مسلح در ورود به مرزهای کشور

آیت‌الله خاتمی: اشرار از "اسلام" و "مردم" عقده داشتند

کلیدواژه

کامنت