شهریور 28, 1399 19:08 Asia/Tehran [Updated: شهریور 28, 1399 19:14 Asia/Tehran]
  • تاکید بر تقویت همکاری‌ با ترکیه برای مبارزه با عوامل ناامنی

تهران-ایران‌پرس: معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران و ترکیه نیازمند تقویت همکاری‌های دو جانبه برای مبارزه با عوامل برهم زننده نظم و امنیت در مرزهای مشترک هستند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «حسین ذوالفقاری»، معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور کشورمان در تماس تلفنی با «محترم اینجه»، قائم‌مقام وزارت کشور ترکیه با اشاره به نشست اخیر شورای عالی راهبردی دوکشور ابراز امیدواری کرد: نتایج برگزاری چنین نشست‌هایی به تقویت هرچه بیشتر همکاری‌های دو جانبه دو کشور به ویژه در زمینه تامین امنیت رفاه و آسایش دو ملت منتهی گردد.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با اشاره به اینکه همکاری‌های نزدیک دو کشور مانع از سوء استفاده تروریست‌ها و برهم زنندگان نظم و آرامش دو کشور خواهد شد، تصریح کرد: اقتدار امنیتی و نظامی جمهوری اسلامی ایران پیام روشنی است برای تمامی جنایتکاران که ضد امنیت و منافع دو کشور اقدام می‌کنند.

قائم‌مقام وزارت کشور ترکیه نیز با قدردانی از عملیات نظامی اخیر جمهوری اسلامی ایران ضد مواضع گروهک‌های تروریست گفت: با تداوم چنین عملیات‌هایی هدف دولت‌های متخاصم در بی ثبات سازی منطقه و از بین بردن ارتباط دو کشور با استفاده ابزاری از گروهک‌های معاند و تروریست خنثی خواهد شد.

کلیدواژه

کامنت