شهریور 30, 1399 18:33 Asia/Tehran [Updated: مهر 19, 1399 19:48 Asia/Tehran]
  • فعالیت بیش از 360 شبکه ماهواره ای علیه ایران

معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه بیش از ۳۶۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی علیه نظام جمهوری اسلامی در حال فعالیت هستند، گفت این تعداد شبکه برای هجمه علیه هیچ کشوری وجود ندارد

به گزارش روز یکشنبه خبرگزاری ایران پرس، سعید اوحدی در دیدار با سردبیران خبر سازمان صدا و سیما افزود: استکبار جهانی به این نتیجه رسیده که با جنگ سخت و از طریق سلاح‌های نظامی نمی‌تواند علیه جمهوری اسلامی ایران به نتیجه‌ای برسد و به این دلیل رویکرد جنگ نرم را در پیش گرفته است.

اوحدی با اشاره به متفاوت بودن فضا و ابزار جنگ سخت و نرم، تصریح کرد در جنگ نرم با بهره گیری از رسانه ها به خصوص فضای مجازی، آرمان‌های انسانی مورد هدف قرار می‌گیرند. 

وی گفت:‌ هدف اصلی بیش از 360 شبکه ای که علیه ایران اسلامی فعالیت می کنند، از بین بردن اعتماد عمومی به‌ عنوان بزرگ‌ترین سرمایه نظام است.

معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر جایگاه بسیار مهم و حساس سازمان صدا وسیما در مقابله با این توطئه‌های دشمنان، خاطرنشان کرد در شرایط سخت کنونی که در کنار فضاسازی‌های رسانه‌ای شاهد فشارهای بسیار ظالمانه تحریم‌ها نیز هستیم، رسانه ملی باید بازگوکننده حقایق برای مردم باشد.// 114

بیشتر بخوانید:

ربیعی: ایران همزمان در دوجبهه مبارزه با تحریم و کرونا می‌جنگد

 استفاده ابزاری جنگ‌افروزان آمریکایی از روزنامه‌نگاران زودباور

 

کلیدواژه

کامنت